wtorek, 3 grudnia 2013

Premiera albumu "Trylogia JLB" z filmem dvd "JLB" / koncert promo z gościnnym udziałe JWP: 13.12 / WWA

Hemp Records prezentuje: „Jedność”, „Lojalność” i „Braterstwo” wydane razem w specjalnym boxie. Limitowane wydanie albumów Hemp Gru zostało powiększone o film "JLB". Dokument przedstawia kulisy powstawania trylogii w tym m.in. backstage koncertów, making of teledysków, materiały archiwalne z trasy koncertowej. 13 grudnia w Warszawie odbędzie się koncert promujący wydanie "Trylogii JLB", gościem specjalnym koncertu będzie ekipa JWP.


"Hemp Records z dumą prezentuje „Trylogię JLB”. Po raz pierwszy albumy „Jedność”, „Lojalność” i „Braterstwo” wydane zostały razem. Ten wyjątkowy, limitowany box uzupełnia film „JLB”, który dokumentuje historię jednego z najciekawszych wydawnictw w historii polskiego rapu.

Na film składają się obrazy odsłaniające kulisy powstawania trylogii - backstage koncertów, plany teledysków, zdjęcia z zagranicznych wyjazdów koncertowych i wiele innych, dotąd niepublikowanych materiałów archiwalnych.

Póki co, specjalne wydanie „Trylogii JLB” dostępne jest w preorderze na stronie: http://hempszop.pl/muzyka/2104-preorder-hemp-gru-trylogia-jlb.html.


Już 13 grudnia w warszawskim klubie ZINC odbędzie się koncert promujący najnowsze wydawnictwo Hemp Records. W trakcie wieczoru odbędzie się także premiera filmu „JLB”. Gościem specjalnym zespołu Hemp Gru będzie JWP!


Sprawdźcie zapowiedź wydarzenia:


Bilety w cenie 30 złotych (do 12 grudnia) i 40 złotych (dzień koncertu) do nabycia w Hempszop Warszawa oraz w sklepie Serum (Centrum Handlowe Land, Wałbrzyska 11, lokal 114).

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/357098471093283/

HEMP RECORDS

źródło:  info prasowe
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz