piątek, 27 grudnia 2013

Bob One & Pokahontaz: wspólny klip już w sieci!

Wczoraj na kanał MaxFloRecTV w serwisie YouTube trafił ostatni klip promujący album TWÓJ RUCH Bob One’a. Obrazek do utworu „Przestań” to jednak na pewno nie ostatnie wideo artysty w ogóle. Sprawdź, co szykuje w najbliższym czasie! Jak mówi Bob One: – Idzie nowe, ale póki co zachęcam do sprawdzenia, jakim uderzeniem kończymy stare! Twój Ruch!


Wizualizacja numeru „Przestań” jest już 7. z rzędu promującą płytę pt. TWÓJ RUCH. – Jako że siódemka jest wyjątkową cyfrą, postaraliśmy się, żeby ten siódmy klip także był wyjątkowy. Dlatego też wersja kawałka diametralnie różni się od tej z płyty. Powstała na zupełnie nowym bicie autorstwa Zeteny, a swoje gościnne zwrotki dograli Rahim i Fokus – komentuje Bob One. Pomysł na jego współpracę z grupą Pokahontaz zrodził się zupełnie naturalnie. – Słuchając z Fokusem ostatniej płyty Bob One’a, strasznie spodobał nam się utwór „Przestań”. Padła więc propozycja, abyśmy dorzucili po zwrotce, na co chętnie przystaliśmy. Następnie Zetena machnął remix i powstał nieprzyzwoicie tłusty banger! – opowiada Rahim. – Pozostało stworzyć dobry obraz, więc uderzyliśmy z tym do profesjonalistów w tej dziedzinie, 2nd door on the left [grupa filmowa odpowiadająca m.in. za klip do słynnego „Pompuj pompuj” Pokahontaz – przyp. red.]. No i mamy dzieło (uśmiech) – dodaje.

[YouTube – „Pompuj pompuj”: http://www.youtube.com/watch?v=nLEGbZI3Grc]

Zdjęcia do zremiksowanego przez Zetenę utworu zrealizowano w podziemiach starych fabryk we Wrocławiu. – Chłopaki z 2nd door on the left przysłali 2 pomysły, z których od razu zajarałem się tym kojarzącym mi się trochę z „Fight Clubem”, ale w jeszcze mroczniejszej wersji – wspomina Bob One. Przy okazji premiery klipu artysta pokusił się o końcoworoczne podsumowanie swojej działalności: – To był pracowity i owocny rok. Spotkałem się z wieloma dobrymi sygnałami od ludzi, a moje utwory zaistniały w mediach. To daje jeszcze więcej energii do dalszej pracy.

[YouTube – „Taśmy prawdy MaxFloREC: Bob One x Pokahontaz”: http://www.youtube.com/watch?v=4jqYokBznjk]

Wersja „Przestań” z gościnnym udziałem chłopaków z Pokahontaz nie znajduje się na żadnej płycie. Jako ekskluzywny produkt można zamówić ją za to w formacie MP3 w MaxFloSklepie (kliknij, aby przejść: http://www.sklep.maxflo.pl.....). 

Klip do singla to nie tylko 7., ale i ostatni obrazek z płyty TWÓJ RUCH. Na pewno jednak nie ostatni w karierze Bob One’a. – Kończymy rok i promocję klipową z przytupem, a po Nowym Roku ruszam z nowymi rzeczami – zapowiada artysta. Na okres między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem przygotował dla swoich fanów niespodziankę: – Przez ostatni tydzień grudnia będę podsumowywał wszystkie klipy na swoim FanPage'u. Do wygrania będzie także kilka egzemplarzy płyty.

Szczegóły tej akcji niebawem na www.MaxFlo.pl i Facebooku Bob One’a (www.fb.com/boboneofficial). Tymczasem Twój Ruch myszką może przenieść Cię do MaxFloSklepu, gdzie zakupisz T-shirt Bob One’a, a CD otrzymasz gratis (kliknij, aby przejść: http://www.sklep.maxflo.pl/pl/c/XMAS-2013/44).

źródło: informacja prasowa

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz