wtorek, 3 grudnia 2013

7.12 Warszawa: 7 URODZINY ALKOPOLIGAMIA.COM

Konkurencyjny event w ramach sobotniego rozkładu imprezowego zdominowany przez cyfrę "7". 7 grudnia przytulne wnętrza Snu Pszczoły wypełnią głodni muzycznych wrażeń alkopoligamiści (i alkopoligamistki). Ten Typ Mes i Lepsze Żbiki zapraszają na Siódme Urodziny Alkopoligamia.com.


"Siódme urodziny Alkopoligamia.com będą kwintesencją poprzednich, gromadzących po tysiąc uczestników, imprez spod szyldu ludzika pijącego na hejnał – bifor, koncerty, sety dj’skie, promocje na barze, prezenty od wytwórni i pluszowy after!

Muzyczne atrakcje zapewni m.in. Ten Typ Mes, który w swoim rodzinnym mieście grywa rzadko, lecz zawsze na tak zwanej pełnej … kurtyzanie.

Wspierać Typa będą Lepsze Żbiki, czyli artyści Alkopoligamii w możliwie silnym zestawieniu: Wdowa, Stasiak, Theodor, LJ Karwel, Kuba Knap, ZETENWUPE oraz dj’e Black Belt Greg i Hubson wraz z klawiszowcem Głośnym.

Powyższe postaci siekną pełnoprawne solowe koncerty, spodziewajcie się też wspólnych sztosów z Mesiwem.

Lokal, w którym odbędą się 7 urodziny Alko’ słynie z przyjaznej przestrzeni, może się na bieżąco powiększać (kolejne komnaty dostępne w razie tłoku) i już nazwą wzbudza uśmiech:

To Sen Pszczoły mieszczący się na terenie Fabryki Wódek Koneser!

Bilety już od czwartku 22.11 dostępne będą w dwóch warszawskich sklepach:
- Serum Sklep - Ul. Wałbrzyska 11 CH Land Lokal 114
- California Skateshop - al. Solidarności 82 Warszawa

Już teraz możecie zakupić bilety na 7 urodziny Alkopoligamii wysyłkowo. Aby wszystkie bilety dotarły do Was na czas, ostatnie zamówienia realizujemy 3 grudnia czyli przelew musi być zaksięgowany na naszym koncie do 2 grudnia.


Cena biletu w dniu imprezy 49zł.

ILOŚĆ BILETÓW JEST OGRANICZONA!"


Co? 7 URODZINY ALKOPOLIGAMIA.COM
Gdzie? Sen Pszczoły - ul. Ząbkowska 27/31, Warszawa
Kiedy? 7.12 , 21:00
Wjazd? 39zł /przedsprzedaż/ , 49zł w dniu imprezy
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 komentarz:

  1. Dzisiejszy koncert online: http://24liveshows.eu/blog/ten-typ-mes

    OdpowiedzUsuń