piątek, 13 grudnia 2013

27.12 Warszawa: NA ZAJAWIE bo TEDE + Tuniziano || 55

27 grudnia w klubie 55 odbędzie się inauguracja nowego cyklu rapowych bibek zatytułowanych "Na Zajawie". Gość specjalny: Tede, razem z nim: Dj Tuniziano. Na supporcie Dj Black Belt Greg. "Suty line up, koszulki, wlepy oraz promo mixy", wpadajcie!


"Już 27 grudnia zapraszamy Was na grubą BALANGĘ inauguracją projekt NA ZAJAWIE. Jedni rapują, produkują, projektują drudzy szaleją na dechach, imprezują weekend w weekend czy grają nocami w GTA. Chciemy zaproponować Wam nowe i inne wydanie imprez rapowych!

zajawkowicze dla zajawkowiczów

Pierwsze karty projektu odkrywamy właśnie tą bibą, na którą przygotowaliśmy dla Was suty line up, koszulki, wlepy oraz promo mixy.

GOŚĆ SPECJALNY IMPREZY

TEDE


www.facebook.com/TDFTEDE
www.facebook.com/wielkiejol
www.wielkiejol.com

Kluczem programu będzie występ TEDEGO, który ostatnio wjechał konkretnie ze swoją nową płytą ELLIMINATI. Jego show zobaczycie w bardziej klubowej odsłonie i z pewnością możecie spodziewać się numerów z najnowszej płyty jak również starych szlagierów.

Za produkcję muzyczną najnowszego albumu Tede odpowiada podobnie jak przy kilku poprzednich płytach, wyjątkowo utalentowany kompozytor oraz realizator dźwięku Sir Michu. Na płycie pojawił się między innymi VNM, Sitek, Diox czy Setka.

Razem z TEDE wystąpi jeden znajbardziej znanych DJ w Polsce. Drodzy Państwo DJ TUNIZIANO we własnej osobie już 27 grudnia w piątkach.

www.facebook.com/TuniTuniziano

SUPPORT

Black Belt Greg

www.facebook.com/djblackbeltgreg

TBA"

Co? NA ZAJAWIE bo TEDE + Tuniziano || 55
Gdzie? Klub 55 - ul. Żurawia 32/34, Warszawa
Kiedy? 27.12 , 22:00
Wjazd? lista fb do 23: 15pln / reszta 20pln
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz