niedziela, 29 grudnia 2013

18.01 Warszawa: Soul Service Showcase - koncert Warsaw Afrobeat Orchestra + DJe Soul Service

Soul Service zaprasza na nowy cykl imprezowy. Na otwarcie sezonu Soul Service Showcase odbędzie się koncert zespołu Warsaw Afrobeat Orchestra "niesamowitego zespołu afrobeatowego z nad Wisły" oraz funkowo-soulowy after zagrany z winyli.


"18.01.2014 impreza Soul Service Showcase - koncert Warsaw Afrobeat Orchestra - niesamowitego zespołu afrobeatowego z nad Wisły oraz impreza funkowo-soulowa z oryginalnych płyt winylowych.
Cykl imprez Soul Service Showcase to muzyczna wizytówka teamu DJskiego Soul Service! Jedyna impreza gdzie w 100% bez żadnych kompromisów rządzą płyty winylowe i muzyka funk, soul, rhythm and blues, afrobeat i inne pokrewne gatunki. Do tego Soul Service zaprasza zespoły grające taką muzykę na żywo!
18.01.2004 wystąpi Warsaw Afrobeat Orchestra, pierwszy zespół afrobeatowy z Polski, który inspiracje Fela Kutim łączy z wpływami reggae i słowiańskim folklorem we własnym niepowtarzalnym stylu. Ten jedenastoosobowy zespół ma już na koncie pierwszy singiel winylowy w amerykańskiej wytwórni Ubiquity Records a lada moment ukarze się ich płyta."


Co? Soul Service Showcase - koncert Warsaw Afrobeat Orchestra + DJe Soul Service
Gdzie? Dzik - ul. Belwederska 44 A, Warszawa
Kiedy? 18.12 , 21:00
Wjazd? 15zł / po 22:00 20 zł
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 komentarze: