środa, 4 grudnia 2013

13.12 Szczecin: Jeru The Damaja (Brooklyn,NY) + Hukos/Cira + Mumin/DJWAR - Hiphopheadz Joints 1st B-Day (vol.7) / City Hall

13 grudnia w szczecińskim klubie City Hall swoje pierwsze urodziny hucznie świętować będzie ekipa Hiphopheadz Joints oraz Projekt D-Sessions. Do wspólnego celebrowania na siódmej odsłonie cyklu zaproszeni zostali: Jeru The Damaja, Hukos / Cira, Mumin / Dj War, Tony Jazzu (S.N.U.Z.), AK. De. Mic. Atfter na dwóch parkietach zagrają m.in.: DJ War, Cap One, DJ Pan Trol. Zapraszamy :)
 
 
"Pierwsze urodziny cyklu imprez HipHopHeadz Joints oraz Projektu D-Sessions!!! Pierwszy event z cyklu miał miejsce 12 grudnia 2012 i doczekał się już siedmiu woluminów !

Tym razem odwiedzi nas klasyk gatunku i jeden z pionierów Rapu z Brooklynu - Jeru The Damaja !

JERU THE DAMAJA - od początku swojej kariery był mocno związany z grupą Gang Starr (Guru, DJ Premier), był częstym gościem na ich płytach, oraz jego dwa pierwsze albumy w całości wyprodukował sam DJ Premier który z całą pewnością jest najbardziej wpływowym producentem w historii Rapu. Jeru należał do legendarnego składu Crooklyn Dodgers powołanego na potrzeby sound track'u do filmu Spike'a Lee "Clockers" (obok Jeru do składu należeli również: Masta Ace, Q-Tip (Tribe Called Quest), O.C. czy Buckshot ). Twórczość Jeru można zaklasyfikować do świadomego rapu jego teksty są przepełnione przekazem wiedzy i pozytywnych wartości. Poglądy Jeru bywają też kontrowersyjne, co doprowadziło do małego "beef'u" z grupą "The Fugees" których zaczepkę w strone Jeru można usłyszeć na albumie "The Score", wytwórnie Death Row i Bad Boy również nie były zadowolone z zarzutów Jeru o ich komercjalizacji. Od 2007 Jeru miał przerwę w muzycznych wydawnictwach, z wyjątkiem nagranego w Polsce utworu z Slums Attack (Peja, DJ Decks) i z OSTR'ym:


INFO O URODZINOWYCH PROJEKTACH :

HipHopHeadz Joints to imprezy podczas których gościmy samych kozackich graczy zza oceanu. W ciągu roku udało nam się zaprosić m. in. Torae, AZ, Doo Wop, Thermanology, Lil Fame/M.O.P, Dead Eye, Skyzoo, J-Ro/Alkaholics, Apollo Brown, Guilty Simpson

każdy koncert swoją obecnością uświetnili także polscy gracze i niezastąpieni polscy fani rapu, którzy kupując bilety pokazują że warto coś robić dla tej kultury. Dzięki nim w ciągu roku udało się nam zrobić więcej niż mogliśmy marzyć.

Wraz z rozpoczęciem cyklu Hiphopheadz Joints rozpoczyliśmy też projekt D-Sessions gdzie grupa Szczecińskich muzyków uczy się wykonywać utwór zaproszonego MC live, co daje utworowi zupełnie nowe oblicze...
D-Sessions:

Torae:
http://www.youtube.com/watch?v=FOznnDE_7cw
Reks:
http://www.youtube.com/watch?v=k9qhAEi96o0

!! O GODZINIE 21 ODBĘDZIE SIĘ PREMIERA TELEDYSKU MASTA ACE'A NAKRĘCONEGO WRAZ Z SZCZECIŃSKIMI MUZYKAMI Z PROJEKTU D-SESSIONS !!

Wkrótce też kolejne odcinki:
Skyzoo
Guilty Simpson
Edo G (w innej koncepcji)
Torae - epizode II"

Co? Jeru The Damaja (Brooklyn,NY) + Hukos/Cira + Mumin/DJWAR - Hiphopheadz Joints 1st B-Day (vol.7) / City Hall
Gdzie? City Hall - ul. 3 Maja 18, Szczecin
Kiedy? 13.12 , 20:00
Wjazd?
Bilety w trzech pulach:
25 zł / 30 zł / 35 zł
Bilety do nabycia w:
*Cafe Popularna, ul. Panieńska 20
* B-shop , al. Piastów 54 (już dostępne)
* Prosto Shop, ul. Jagiellońska 22 (już dostępne)
* Salon Stoprocent Endorfina, ul. Krzywoustego 72
* Andegrand, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 24/204
* Platinum, deptak Bogusława 7
*Propaganda Pub - Królowej Jadwigi 37
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz