piątek, 22 listopada 2013

Gruby Mielzky - Żaden Rap (prod. Bodziers) - klip

Nowe video od Mielzky'ego. "Żaden Rap" to czwarty teledysk promujący album "1.5", zwiastujący zarazem winylowe wydanie płyty, której premierę zapowiedziano na 18 grudnia. Żaden Rap? Sprawdzajcie nowy klip Szpadyzorni.


"Zapraszamy do sprawdzenia czwartego teledysku z albumu "1.5" Grubego Mielzky'ego. "Żaden rap" to luźna zabawa formą teledysku - do jego odbioru zachęcamy podejść z przymrużeniem oka i dużą dozą dystansu do rzeczywistości. Za produkcję utworu odpowiada Bodziers, a cuty tradycyjnie leżą po stronie The Returners. Teledysk zapowiada premierę winylowej edycji płyty, której preorder wystartował 18 listopada.

Pierwszy w dyskografi Mielzky'ego vinyl!

Od wersji CD album różni się ekskluzywnym bonus trackiem - Szkolna Lekcja. Piękną poligrafię uświetni ciekawe, czerwone wykonanie wosku.


STRONA A:

01. Intro
02. Nieźle
03. Niech Idzie
04. Żaden Rap
05. Moje Życie
06. Czasem Widzę
07. Niepokonany

STRONA B:

01. Chmury Nad Miastem
02. Puls
03. Twardy Sport
04. Nie Słyszysz feat. Pezet
05. Mistrz Zakonu
06. Szkolna Lekcja (Vinyl Bonus Track)

Album w wersji winylowej będzie miał premierę: 18 grudnia 2013

Wydanie winylowe jest kooperacją Szpadyzor Records i polishvinyl.com

PREORDER ALBUMU W WERSJI WINYLOWEJ: http://szpadyzor.pl/go/mielzky15wosk oraz na polishvinyl.com/index.php?route=product/product&path=20&product_id=77

ZAMÓW ALBUM W WYDANIU FIZYCZNYM - http://szpadyzor.pl/go/mielzky15
ZAMÓW ALBUM W WYDANIU CYFROWYM - http://szpadyzor.pl/go/mielzky15itunes

Gruby Mielzky - "Żaden Rap"
Text, Rap: Gruby Mielzky
Produkcja: Bodziers
Gramofony: The Returners


Klip: Szerszeń Kamery Władca

facebook.com/iammielzky
facebook.com/bodziers.on
facebook.com/thereturnershiphop
facebook.com/szpadyzorrec

Szpadyzor Records 2013


O albumie:

Album Grubego zatytułowany "1.5" to niecodzienny album. Stanowi on coś na kształt spoiwa pomiędzy pierwszym albumem pt. "Silny Jak Nigdy Wkurwiony Jak Zwykle" a kolejnym materiałem, który ma dopiero powstawać. Był on rejestrowany w gdańskim Selekta Studio pod czujnym okiem Przemka Popławskiego od momentu premiery "Silny Jak Nigdy Wkurwiony Jak Zwykle" przez okres blisko roku pełnego wyjazdów, koncertów po całej Polsce i powstawał pod wpływem chwili.
Gdy większość sceny brnie w podążanie za nowymi trendami, zmieniając pod wpływem tego zupełnie swój wcześniejszy styl - Mielzky obstaje twardo przy swoim: skrecze i cuty sypią się gęsto, mocne i brudne bity wprawiają głowę w ruch, a teksty nie pozostawiają suchej nitki na tych, którzy na to zasługują. Potężne, wolno sunące bębny, charakterystyczne trzeszczące sample, budujące klimat stanowią idealne tło do refleksji opowiadanych przez Grubego. Nie jest to łatwa płyta. Nie jest to modna płyta. Za produkcję albumu po raz kolejny w większości odpowiedzialna jest grupa The Returners, jeden bit dołożył również trójmiejski bitmejker Bodziers ("Żaden Rap"). Gościnnie na albumie pojawia się tylko jeden gość - Pezet, który miał znaleźć się już na poprzednim albumie Mielzky'ego. Macie dość 'klasycznego' i rapu? Trafiliście pod zły adres."

źródło: info prasowe
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz