wtorek, 26 listopada 2013

29.11 Warszawa: NIEWIDZIALNA NERKA x PROSTO. | Baggy Jeansy Kontra Legginsy | Klubowa Premiera

Kolejne spotkanie z projektem Niewidzialna Nerka - zapraszamy na piątkową imprezę andrzejkową do Powiększenia. Rozkład jazdy: Deszczu Strugi, Czarny, Steez, Spinache, S1 Warsaw, Żyto i inni. Dodatkową muzyczno-wizualną niespodzianką będzie premiera teledysku PRO8L3M “Tori Black”.


"/Pamiętam przełom ‘88/’89, mam to przed oczami / kierowca Ikarusa jedzie, literkami ze Smerfami wyklejone "Bogdan 607" / puszki po napojach szoferkę zdobią / w wielkim walkmanie mam ze sobą pierwszą kasetę rapową, kiwam głową, myślę jak oni to robią?/

Wrześniowa premiera reedycji płyty Niewidzialna Nerka i albumu Graffiti Goes East w Cafe Kulturalna to bez wątpienia tegoroczny imprezowy szlagier. Przyszedł więc czas, aby kultowy projekt z interpretacjami klasyków zmierzył się z prawdziwą warszawską legendą.

Nikt się tego nie spodziewał, dlatego właśnie postanowiliśmy to zrobić. Już 29 listopada dowiecie się o przyczynach i efektach współpracy DJa Niewidzialna Nerka z wytwórnią Prosto Label. O właściwą atmosferę łączącą “stare” z “nowym” zadba plejada artystów, ziomków i przyjaciół związanych z projektem Niewidzialna Nerka i wytwórnią Prosto Label.

Dodatkowymi atrakcjami, które powoli ujawniamy będą: wyczekiwana premiera ekskluzywnego teledysku PRO8L3M “Tori Black” oraz występ gościa specjalnego, rapera Żyto. Kolejne niespodzianki wkrótce.

Andrzejkowa noc w Powiększeniu to:

DJ DESZCZU STRUGI (WWO / Otrabarwa / Prosto)
CZARNY (HiFi Banda / Otrabarwa / Prosto)
DJ STEEZ (PRO8L3M / Rap History Warsaw / Niewidzialna Nerka)
SPINACHE (Thinkadelic / Lavoholics / Niewidzialna Nerka)
S1 WARSAW (Flirtini / Muzyka Nowoczesna / Niewidzialna Nerka)
+
gość specjalny: ŻYTO (Prosto / Niewidzialna Nerka)
+
premiera teledysku PRO8L3M “Tori Black”
+
(...)
(...)"


Co? NIEWIDZIALNA NERKA x PROSTO. | Baggy Jeansy Kontra Legginsy | Klubowa Premiera
Gdzie? Powiększenie - ul. Nowy Świat 27, Warszawa
Kiedy? 29.11 , 22:00
Wjazd? 10/15zł (po 23)
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz