niedziela, 17 listopada 2013

14.12 Warszwa: Sokół i Marysia Starosta w 1500m2 - pożegnalny koncert Czystej Brudnej Prawdy / release party Czarnej Białej Magii

Dzień po premierze nowego albumu Sokoła i Marysi Starosty zapraszamy na koncertowe pożegnanie "Czystej Brudnej Prawdy" i release party "Czarnej Białej Magii". Tego wieczoru oprócz Sokoła i Marysi Starosty usłyszycie Włodiego, Hadesa, Pokój z Widokiem na Wojnę, Fu/Olsen, Żyto. Za deckami Djs: B, Deszczu Strugi, Kebs, Steez83. 14 grudnia widzimy się w 1500m2!


"Album "Czysta Brudna Prawda" osiągnął niedawno status platynowej płyty, sprzedając się w nakładzie ponad 30 tys. egzemplarzy. Sokół i Marysia Starosta zagrali od jego premiery ponad 100 koncertów w kraju i zagranicą. 13 grudnia do sklepów trafi ich nowy krążek, zatytułowany "Czarna Biała Magia". Lirycznie będzie to bardzo osobisty materiał, na którym nie pojawią się żadni goście, natomiast za produkcję muzyczną odpowiadają takie postacie, jak m.in. DJ Premier, Shuko, Roca Beats, WhiteHouse, SoDrumatic, Jimmy Ledrac, Drumkidz czy też SpaceGhostPurrp.

Z tej okazji dzień później (14 grudnia) w warszawskim klubie 1500m2 odbędzie się ostatni koncert "Czystej Brudnej Prawdy", a zarazem release party "Czarnej Białej Magii". Wojtek i Marysia zagrają nie tylko dobrze znany i lubiany materiał z "CBP", ale także kilka premierowych utworów z nowej płyty. Nie zabraknie też gości - na scenie pojawią się również: Włodi, Hades, Pokój z Widokiem na Wojnę, Fu/Olsen oraz Żyto, a zza dwóch zestawów gramofonów usłyszycie: DJ'a B, Deszcza, Kebsa oraz Steeza. Po koncertach after, gdzie do samego rana świętujemy platynę oraz nowe wydawnictwo Prosto Label!

Line-up:

Sokół i Marysia Starosta
Włodi
Hades
Pokój z Widokiem na Wojnę
Fu/Olsen
Żyto


DJs: B, Deszczu, Kebs, Steez83 "

Co? Sokół i Marysia Starosta w 1500m2 - pożegnalny koncert Czystej Brudnej Prawdy / release party Czarnej Białej Magii
Gdzie? 1500m2 - ul. Solec 18, Warszawa
Kiedy? 14.12 , 21:00
Wjazd?
Bilety: 25 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu imprezyBilety na to wydarzenie (w OGRANICZONEJ liczbie) dostępne są już w www.city-shop.pl
+18
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz