wtorek, 15 października 2013

Pono i Wizjonerzy ”To Ty jesteś Wizjoner” pionierski projekt polskiego Hip-Hop'u w formule crowdfunding'u

W dniu 14 października 2013 roku, Pono rozpoczyna erę crowdfunding'u w polskim hip hop'ie, wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom obecnego rynku muzycznego. Mając na uwadze wydawnicze sukcesy finansowania społecznościowego za granicą takich wykonawców jak Public Enemy czy Marillion, Pono odważnie stawia pionierski krok w nową rzeczywistość, spełniając prośby swoich fanów związane z wydaniem kolejnego krążka. Album „Pono i Wizjonerzy” ukarze się przy współpracy z nowo powstałą wytwórnią V6, założoną przez ojca chrzestnego polskiego hip hop'u czyli DJ 600 V, Grupę Nucity przy wsparciu firmy Life Is Music Entertainment. 


Projekt „Pono i Wizjonerzy” został uruchomiony na nowej platformie crowdfunding'owej o nazwie myseed.pl. Pono zamierza zebrać kwotę 15.000 zł na wydanie albumu. Kwota potrzebna do zrealizowania projektu ma zostać zebrana w miesiąc.


O projekcie:
Album „Pono i Wizjonerzy” to reedycja ostatniego albumu Pono pod tytułem „Wizjoner”, która zostanie wzbogacona o drugi krążek, na którym zostaną umieszczone remixy utworów z albumu „Wizjoner”. Remixy zostały przygotowane przez zwycięzców konkursu zorganizowanego przez Pono w 2012 roku. Co więcej obie płyty wchodzące w skład tego ekskluzywnego wydania zostaną na nowo zmiksowane oraz zmasterowane przez legendę oraz ojca chrzestnego polskiego hip hop'u DJ 600 V. Ponadto, na bonusowym krążku ukarzą się dwa nowe, nigdzie dotąd nie publikowane utwory wykonane przez Pono oraz zaproszonych gości na bitach samego DJ 600 V.

Do wspierających:
„Wesprzyjcie projekt wydania dwu płytowego albumu i stańcie się jednymi z właścicieli ekskluzywnego oraz kolekcjonerskiego albumu pod tytułem „Pono i Wizjonerzy”. To Wy jesteście fundatorami tego projektu i Wy decydujecie co chcecie otrzymać w zamian. Zostańcie wizjonerami i stańcie się posiadaczami tego ekskluzywnego wydania !!!” 

Pono:
Warszawski raper, współtwórca Zip Składu, TPWC oraz Zipery. Przygodę z twórczością rozpoczynał w 1997 roku supportem przed legendarnym zespołem Run-D.M.C.W 2002 roku zadebiutował krążkiem „Hołd”. W 2006 roku wydał drugi longplay „Tak to widzę”. W tym samym roku założył wspólnie z Zofią Klepacką fundację HEYPRZYGODO, która pomaga uzdolnionym dzieciom z ubogich rodzin.W 2007 roku razem z Sokołem nagrał krążek „Teraz pieniądz w cenie”, płyta zyskała status złotej. Kolejnym projektem była wydana w 2008 r płyta „Ty Przecież Wiesz Co”. Ostatnim projektem TPWC jest wydana w 2009 płyta Pono feat. Sokół pt. „To prawdziwa wolność człowieka”. W lutym 2012 roku miała miejsce premiera trzeciej solowej płyty "Wizjoner".

Link do video promującego projekt:

Link do projektu na www.myseed.pl:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz