niedziela, 6 października 2013

Kolejny singiel Deobsona

‚Wciąż zjadam na śniadanie większość raperów‘ rapuje powracający po kilkuletniej nieobecności Deobson w swoim najnowszym singlu. Wyprodukowany przez BobAir’a ‚Jak mnie znasz to wiesz‘ zapowiada zbliżający się album ‚Oddycham‘, który ukaże się już 11 października nakładem UrbanRec.


Płyta 'Oddycham' to krążek całkowicie różny od młodzieńczego, imprezowego i w sporej części beztroskiego debiutu. To materiał który powstał szybko, naturalnie, w potrzebie wyrzucenia z siebie emocji i bez chłodnych kalkulacji. Co najważniejsze, nie ma tu mowy o koniunkturalnym wyczuciu boomu, z czym często mamy do czynienia, a temat ten wyjaśniony krótko i dobitnie jest już w pierwszym singlu: https://www.youtube.com/watch?v=T5qV9FxyPdg.

"Oddycham" to materiał mocny, osobisty, będący prywatnym katharsis i rozliczeniem z ciężkimi przejściami ostatnich miesięcy. Bez śledzenia trendów, podejmowania łatwych wątków i upraszczania przekazu - 100% naturalnych emocji, co spotykamy dziś coraz rzadziej. "Nie miałem w planach nagrania płyty, ale na początku roku poczułem, że muszę z siebie wyrzucić parę spraw, które zaprzątały mi mocno głowę. Nawet dla mnie zaskoczeniem był to, że z dnia na dzień powstawały kolejne numery i w pewnym momencie uznałem, że chyba warto spiąć to w większą całość." - komentuje sam Deobson. W tym, by powrót miał odpowiedni rozmach, rapera wsparła plejada cenionych postaci, zarówno za mikrofonem (Zeus, Te-Tris, HuczuHucz, Rover, Shot, Eskaubei, Tek') jak i na bitach (BobAir, Pawbeats, PTK, Karaś). "Oddycham" zamówić można w przedsprzedaży: http://www.urbancity.pl/sklep/.....

Tracklista:


1. Stawiam sprawę jasno (prod. BobAir, cuty: Dj Noriz)

2. 25 dni (feat. Aiwka, prod. BobAir)

3. Sen nie przychodzi (feat. Eskaubei, Ola Mielnik, Shot, prod. BobAir)

4. Być czy mieć (prod. Karaś cuty: Dj Ace)

5. Zamieńmy się (feat. Piter, Shot, Danny, prod. PTK)

6. Jak mnie znasz to wiesz (prod. BobAir)

7. Złap oddech (feat. Tek', Maz, prod. BobAir)

8. Kilka miejsc (prod. BobAir)

9. Miałem nie pisać (feat. Aiwka, prod. BobAir)

10. Serce inaczej pompuje krew (feat. Te-Tris, Rover, prod. BobAir, cuty: Dj Flip)

11. Patrzę na świat (feat. HuczuHucz, Zeus, prod. BobAir, cuty: Dj Ace)

12. Być czy mieć (Pawbeats Remix)

13. Ten czas w tym miejscu 2012 (feat. Bonson, Shot, prod. Denzel)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz