niedziela, 27 października 2013

Kobra - Golden Era - preorder, okładka, tracklista

„Golden Era” to drugi solowy album Kobry, który ukaże się na rynku 22 listopada nakładem Step Records. Poznański MC przygotował niezwykle kolekcjonerski materiał dla słuchaczy. Nadchodzący krążek Kobry sprzedawany jest w limitowanej edycji 3CD. Artysta, jak i wytwórnia zapewniają: nie będzie dotłoczeń trzeciego, specjalnego krążka. To ściśle limitowana opcja.


Album w wersji 3CD możesz zamówić tutaj:Poznański muzyk na swoim nadchodzącym, autorskim materiale postawił na nowoczesny hip-hop inspirowany najnowszymi trendami z USA. Dzięki muzyce wyprodukowanej w głównej mierze przez SoDrumatica, producenta o sporym prestiżu, album „Golden Era” jest niezwykle świeży i przebojowy. Dodatkową wisienkę na torcie stworzyli beatmakerzy w osobie SherlOcka, PSR-a oraz Świerzby.


Kobra na krążku serwuje single mogące być klubowymi hitami, jak i ulicznymi hymnami. Zaproszeni goście do starannie wyselekcjonowanych utworów, w osobie Zeusa, Soboty, Dioxa, Gedza, Blejka, Kroolika Underwood, Bob One’a, Roks One, Jodsena, Oldasa czy Te-Trisa, dopełniają materiał tworząc integralną i przemyślaną całość.

Album 3CD. Na drugim krążku raper udostępnił słuchaczom instrumentalne wersję swoich utworów. Trzecia płyta to ściśle limitowany singiel „Witam W Mieście 2 RMX” z premierowymi nagraniami i remiksami.

Za projekt okładki odpowiedzialny jest Rafał „Wechter” Wechterowicz.

Tracklista płyty:
1. INTRO 
2. GOLDEN ERA 
3. NA MUSZCE feat. GEDZ
4. POTRAFIĘ LATAĆ 
5. FORREST GUMP feat. ZEUS, BLEJK
6. WITAMY W MIEŚCIE 
2 feat. KROOLIK UNDERWOOD, DJ DECKS
7. PIJĄ I TAŃCZĄ feat. SOBOTA
8. GRUBY KOT 
9. SUKCES feat. BOB ONE
10. COŚ NIE TAK feat. OLDAS, ROKS ONE
11. NA MELANŻ feat. GEDZ
12. MIEJSKA MENTALNOŚĆ feat. JODSEN
13. DO GWIAZD feat. KROOLIK UNDERWOOD
14. FUCK FEST 
15. SPOKOJNY SEN feat. TE-TRIS
16. GIN & SPRITE feat. DIOX, OLDAS, MY-KEY
17. JEDNO SERCE

Kobra na fb: https://www.facebook.com/MaciejKobra

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz