sobota, 12 października 2013

Bob One i Bas Tajpan DAJą Z SIEBIE WSZYSTKO!

Choć na radiowych listach przebojów jego ostatni singiel, „Nie trzeba”, dopiero się rozkręca, on sam nie odpoczywa. Bob One nakręcił już 6. z rzędu teledysk promujący album TWÓJ RUCH wydany nakładem MaxFloRec. Obrazek towarzyszy utworowi „Daj z siebie wszystko”, w którym na featuringu pojawia się Bas Tajpan.


 - W zamyśle klip ma pokazywać ludzi, którzy na co dzień „dają z siebie wszystko”, wkładając serce w swoją pasję - mówi Bob One. Takimi osobami są z pewnością uczestnicy projektu „Dance in Hall” finansowanego z funduszy programu „Młodzież w działaniu”. W obiektywie kamery znalazła się grupa taneczna działająca w jego strukturach. Zdjęcia do klipu odbyły się więc we Włoszczowie, gdzie projekt jest realizowany, a także w Katowicach i Dąbrowie Górniczej. Jak mówi Bob One, to właśnie z inicjatywy twórców „Dance in Hall” powstała cała wizualizacja.Bob One, Bas Tajpan i młodzi tancerze nie są jedynymi bohaterami teledysku. - Pojawiają się też znani śląscy twórcy street artu - Szwedzki oraz WLK - którzy stworzyli wspólną pracę specjalnie na potrzeby klipu - zaznacza Bob One. - Jest też Maulicapio, twórca fire show - dodaje.


„Dance in Hall” to projekt mający na celu m.in. poznawanie kultury jamajskiej poprzez taniec (dancehall) i muzykę, a poza tym promowanie różnorodności kulturowej. Wideo do „Daj z siebie wszystko” poza tańcem promuje też koncerty na wspólnej trasie Bob One'a i Bas Tajpana, w którą artyści dopiero co wyruszyli. I na pewno dadzą z siebie wszystko. A Wy? Przypominamy o wyjątkowym konkursie MaxFloRec, „Łap bit, daj hit!” [link: http://www.maxflo.pl/2013/10/04/lap-bit-daj-hit], w którym macie okazję, by dać z siebie wszystko! Do gotowego bitu piszecie tekst, rapujecie, nagrywacie i wysyłacie na konkurs@maxflo.pl. Najlepszemu MaxFloRec wyda profesjonalny singiel i nakręci one shota! Dajcie z siebie wszystko!


Za produkcję wideo Bob One'a i Bas Tajpana odpowiada grupa Przedmarańcza, która zrealizowała już kilka obrazków pierwszemu z nich, m.in. popularny klip do utworu „Nie trzeba”
Więcej informacji o „Dance in Hall” znajduje się na stronie Domu Kultury we Włoszczowie:
Album TWÓJ RUCH do nabycia w sklepie MaxFloRec:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz