niedziela, 13 października 2013

18.10 Warszawa: Tornado Wallace (Beats in Space, Esp Institute/Australia) x Mitura & Risky Double B-Day Clash

"Mitura i Risky to jedni z tych, bez których warszawskie życie nocne byłoby o wiele uboższe i zwyczajnie smutne. Zegar tyka jednak nieubłaganie. Jesienna aura za oknem zwiastuje, że obaj Panowie rozpoczynają kolejny rok barwnego żywota. Czy istnieje lepsza okazja na wyprawienie hucznej balangi? Miejsce świętowania to Iskra, która zapłonie już 18 października. Gwiazdą podwójnej urodzinowej fiesty będzie Tornado Wallace z Australii, który przez ostatnie lata wypracował sobie pozycję jednej z największych gwiazd undergroundowej sceny disco/house na świecie. Gościa z antypodów wesprze znany już niemal na całym globie duet Ptaki oraz jubilaci, a całości dopełni doborowy skład didżejski z całej stolicy: Dook, MaL, Hadrian oraz Essence. Spodziewajcie się lubieżnego boogie, wyluzowanego disco i house’u o tropikalnej temperaturze. Załóżcie wygodne buty, weźcie ze sobą koleżanki i przyjdźcie tańczyć do białego rana. Tłum na parkiecie będzie najlepszym prezentem urodzinowym. Do zobaczenia!"


"♪ Tornado Wallace ( Beats In Space, ESP Institute/Australia )

Pochodzący z Australii Tornado Wallace to niezwykle utalentowany i płodny producent, który przygodę z tworzeniem muzyki zaczął już w wieku 15 lat. Wcześnie rozpoczęta kariera zaprowadziła go do autorskich wydawnictw dla wielu szanowanych labeli : Delusions Of Grandeur, Beats In Space, ESP Institute czy Instrument of Rapture. Jego uniwersalny styl, w którym w zachwycający sposób łączy house, techno i muzykę disco, przyniósł mu rzeszę fanów na całym świecie. Często zapożyczany jest również przez innych artystów, którzy zapraszają Tornado do współpracy. Cut Copy, Recloose, Mathew Dear czy Eddie C, to tylko część postaci, które poprosiły Australijczyka o remiksy. Doświadczenie djskie zdobywał m.in. jako rezydent w sławnym Revolver Upstair w Melbourne, czy współorganizując comiesięczne imprezy pod hasłem Animal Dancing oraz C Grade w Mercat Basement. Bogate portfolio sprawiło, że już podczas swojego pierwszego europejskiego tournee wystąpił w wielu legendarnych miejscach, takich jak: Space (Ibiza), Plastic People (Londyn), Watergate (Berlin), Sub Club (Glasgow). Teraz czas na Warszawę!

http://www.facebook.com/tornadowallace
http://soundcloud.com/tornadowallace
http://www.residentadvisor.net/dj/tornadowallace

♪ Ptaki ( The Very Polish Cut Outs )
Doświadczeni didżeje i producenci z Warszawy, znani lepiej z solowej działalności. Pod szyldem Ptaki zadebiutowali wiosną tego roku, nakładem coraz bardziej docenianego w kraju i za granicą labelu The Very Polish Cut-Outs. Ich dwa edity - „Krystyna” i „Marek” - trafiły na winylowy sampler wytwórni. Płyta rozeszła się błyskawicznie i osiąga obecnie spore ceny wśród kolekcjonerów, była także bestsellerem m.in. szanowanego londyńskiego sklepu Phonica.
Ich edity trafiły na playlisty takich djów, jak: Eddie C, Jose Padilla, Mixmaster Morris, Tycho, Sleazy Beats, Young Adults i wielu innych. Obecnie Ptaki pracują nad debiutanckim albumem opierającym się wyłącznie na samplach ze starych winylowych płyt. W swoich setach prezentują szerokie spektrum muzyki do tańca: disco, house, boogie, techno, muzykę tropikalną, nie stroniąc także od dubu, reggae, balearic i zwyczajnie pięknych piosenek.

http://www.facebook.com/RadioPtaki
https://soundcloud.com/ptaki
http://www.residentadvisor.net/dj/ptaki

Support:

♪ Risky ( Risky & Dook / Keep On Searchin’ )
https://www.facebook.com/riskidone
https://www.facebook.com/KeepOnSearchin

♪ Mitura ( Groove Diggers )
https://www.facebook.com/groovediggers8

♪ Dook ( Risky & Dook / Keep On Searchin’ )

https://www.facebook.com/deejayDook
https://www.facebook.com/KeepOnSearchin

♪ Hadrian ( Głębokie Pasmo )
https://www.facebook.com/hadrian666
https://www.facebook.com/glebokiepasmo

♪ MaL ( Groove Diggers / Żużużi )
https://www.facebook.com/groovediggers8
https://www.facebook.com/ZuZuZi

♪ Essence ( Głębokie Pasmo )
https://www.facebook.com/essencePL
https://www.facebook.com/glebokiepasmo

Co? Tornado Wallace (Beats in Space, Esp Institute/Australia) x Mitura & Risky Double B-Day Clash
Gdzie? Iskra - ul. Wawelska 5, Warszawa
Kiedy? 18.10 , 22:00
Wjazd? Lista FB do 23:00 Free, po 23:00- 10 PLN
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz