sobota, 23 maja 2015

30.05 Warszawa: Slavic Dancehall Queen 2015

30 maja w Klubie Iskra - Pole Mokotowskie odbędzie się prawdziwie jamajski event. Czekają na Was profesjonalne zawody taneczne, które oceniać będzie jury w składzie: Kimiko Miller (Jamajka), Alevanille (Włochy) oraz Ula Afro Fryc (Polska). Oprawą muzyczną zajmą się Sensithief Sound i RasPoll!"Ula Afro Fryc prezentuje::
Tak jest Panie I Panowie! Maaaaaaaaaad ting mi seh!!!
Pamiętacie prawdziwie jamajski event, który narodził się w zeszłym roku, i który wprowadził Was w cudowny świat dancehallu? Tak! Powraca w tym roku z jeszcze większą siłą! Slavic Dancehall Queen 2015 - zawody dla pięknych, uzdolnionych tancerek! Zapraszamy wszystkie dziewczyny, które marzą o jakże cudownym i ważnym tytule Dancehall Queen oraz reprezentowaniu naszego kraju na Jamajce, jak i również osoby, które chcą wspólnie z Nami celebrować to wielkie święto dancehallu :)
Dancehall to kultura pochodząca z Jamajki. Łączy w sobie muzykę, sposób postrzegania świata i przede wszystkim taniec. Zawody Dancehall Queen, są swego rodzaju połączeniem wyborów miss z zawodami tanecznymi. Dają one szanse młodym dziewczynom na spełnienie marzeń, sprawdzenie swoich umiejętności i zdobycie nowego doświadczenia.

Impreza odbędzie się 30 maja oczywiście w klubie Iskra - Pole Mokotowskie

Przy oprawie muzycznej kotów dancehall'owych - Sensithief Sound i RasPoll!

A w jury? Sami profesjonaliści! :
Kimiko Miller (Jamajka)
Alevanille (Włochy)
Ula "Afro" Fryc (Polska)

Start:
W tym roku mamy dla Was niespodziankę - od godziny 17:00 w klubie Iskra będzie działał chill spot! Przy jamajskich rytmach będziecie mogli powylegiwać się na leżakach, ukoić swoje ciała w basenie popijając pyszne drinki i nabrać sił przed wieczorną imprezą ;)

Wjazd:
Do 19:30 – 10zł
Po 19:30 – 15zł

Oczywiście czeka na Was moc atrakcji, pokazy taneczne i niespodzianki, o których będziemy pisali na bieżąco ;)

Zgłoszenia/informacje:
Wszelkie pytania oraz zgłoszenia proszę kierować na adres dhqforlife@gmail.com
 Udział w zawodach mogą brać TYLKO osoby pełnoletnie!

W odpowiedzi dostaniecie wszelkie wytyczne, regulamin i potrzebne informacje!

A wiecie co jeszcze?! W tym samym dniu, przed zawodami odbędą się iście królewskie WARSZTATY z członkiniami jury, na których poznacie masę kroków, dancehall quennowych sztuczek i wejdziecie w świat pięknej kultury jaką jest dancehall queen style :)

Info o warsztatach:
https://www.facebook.com/events/766446310138291/


UWAGA!!! ZAWODY OTRZYMAŁY PATRONAT INTERNATIONAL DANCEHALL QUEEN CONTEST orazzzzzzz…HONOROWEGO KONSULATU JAMAJKI W POLSCE!!! dlatego dziewczyna, która zwycięży w tych zawodach, będzie mogła startować w mistrzostwach na Jamajce, a zawody mają ważność w skali światowej!!! Boom!

https://www.facebook.com/internationaldancehallqueen?fref=tsCo? Zawody Slavic Dancehall Queen 2015
Gdzie? Klub Iskra - Pole Mokotowskie ul.Wawelska 5
Kiedy? 30 maja
Wjazd? 10 / 15 zł


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza