czwartek, 4 grudnia 2014

Raperzy w kolaboracji z legendarnym blues'owo – rockowym zespołem DŻEM!

Pragniemy zapoznać Państwa z akcją, która wiąże w jednym numerze  raperów z całego kraju, numerem "Żyj z całych sił"  w którym to gościem SPECJALNYM  jest nie kto inny jak sam Maciej Balcar, autor słów z piosenki  "Do kołyski " , legendarnej grupy DŻEM!. W utworze artysta powtórzył refren z utworu "Do kołyski" w nieco innej wersji, który sprawia, że serce przy słuchaniu tego numeru, bije mocniej!


Utwór ten powstał z myślą o siostrze jednego z raperów,  która choruje na białaczkę.


Jak się narodził sam pomysł na taką właśnie piosenkę?

Pomysłodawcą nagrania utworu jest nie bojący się wyzwań, mówienia głośno tego co na sercu leży, raper, brat chorej Magdaleny. Milion Terapii.   Z początku miał być to solowy, osobisty numer artysty dedykowany wyłącznie jego siostrze.

Stało się jednak inaczej, gdy artysta usłyszał podkład, który w całości wyprodukował  WITS, bo pod takim pseudonimem artystycznym kryje się talent człowieka odpowiedzialnego za warstwę muzyczną do kawałka "Żyj z całych sił " stwierdził, iż zaprosi on do akcji również innych raperów oraz samego MACIEJA BALCARA z kapeli DŻEM,  której piosenki przechodzą z pokolenia na pokolenie, nikomu  chyba nie trzeba przedstawiać  takich numerów  jak "Whisky Moja Żono" czy też ""Wehikuł Czasu" które wykonywał śp. Ryszard Riedel.

W ten oto sposób powstała piosenka, w której muzyka i wtopione w nią słowa, płynące z całego serca udzielających się na projekcie artystów, mocno dodają otuchy, siły, wiary motywując przy tym chorych aby podjęli walkę ze swoją chorobą !.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!Osoby chcące w jakikolwiek sposób pomóc tudzież przyłączyć się do akcji, odsyłamy na stronę Milion Terapii – http://facebook.com/milionterapii , za pośrednictwem, której można napisać bezpośrednio do wykonawcy.

W utworze, oprócz refrenu w wykonaniu MACIEJA BALCARA (DŻEM) oraz pomysłodawcy Milion Terapii (My Music),  usłyszymy takich raperów jak: , Ak-47, Dawidzior HTA (GANJA MAFIA), PeeRzet(Aptaun Records), Kafar Dixon37 (Step Records) swoim  wokalem zaszczycił nas również: Marek Grabeus, ojciec Kafara który od najmłodszych lat, zaszczepiał w Nim miłość do muzyki i choć KAFAR poszedł własną drogą, to właśnie  Panu Markowi zawdzięczamy twórczość syna , HZOP (RPS Enterteyment),  Brahu Brat (PROSTO).

Zestawienie prezentuje się niezwykle ciekawie, więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko sprawdzić utwór!

Piosenka ta jest doskonałym przykładem na to, że hip-hopowcy w Polsce są źle postrzegani, raper to nie tylko, bluza z kapturem, szerokie spodnie i bloki, to również LUDZIE o WSPANIAŁYCH DUSZACH I SERCACH– o czym świadczy wykonanie i słowa zawarte w tej produkcji. 

Milion Terapii, zapewnia również, że ujrzy światło dzienne teledysk do tego utworu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza