czwartek, 27 listopada 2014

DJ Tuniziano & JWP/BC „Jot-Wu-Pe Clan” mixtape

"Jot-Wu-Pe Clan" to najnowsze dzieło wirtuoza hiphopowych mixtape’ów - DJ-a Tuniziano. W oczekiwaniu na studyjny album JWP/BC, jaki ma się ukazać w 2015 roku, reprezentant Wielkiego Joł przygotował unikalny miks beatów i zwrotek legendarnego Wu-Tang Clanu z twórczością nie mniej popularnej nad Wisłą ekipy Jaśnie Wielmożnych Panów. Efektem tej pracy jest ponad 20 starannie przygotowanych - tak pod względem muzycznym, jak i tematycznym - blendów oraz reworków znanych rapowych bangerów. Całość zmiksowana została z typowymi dla Tuniziana polotem, dynamiką i soczystą dawką skreczy. Aby tradycji "króla mixtape'ów" stało się zadość na "Jot-Wu-Pe Clan" usłyszycie także jeden całkowicie nowy i premierowy utwór - "Dawaj milion" na beacie Sir Micha - gdzie obok Erosa, Kosiego, Łysola i Siwersa wystąpił także Warszafski Deszcz, czyli Tede i Numer Raz! Oprócz tego spodziewajcie się również zwrotek: Method Mana, ODB, Raekwona, Inspectah Decka czy Ghostface'a Killah.


Oficjalna premiera mixtape’u „Jot-Wu-Pe Clan” odbędzie się już 13 grudnia w warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia:Pierwsze fizyczne egzemplarze nowego materiału Tuniziana będzie można nabyć podczas świątecznej odsłony największych hiphopowo-streetwearowych targów w stolicy – Street Marketu. Wśród całej gamy atrakcji możecie się również spodziewać licznej obecności waszych ulubionych marek streetwearowych; katalogów wydawniczych czołowych, niezależnych i nie tylko hiphopowych wytwórni płytowych; a także bogatego asortymentu około-muzycznych, miejskich oraz sportowych gadżetów. Nie pewno nie zabraknie więc nowych kolekcji tekstyliów (jak też tych szczególnie cennych limitowanych egzemplarzy ze starszych serii), nowych i używanych winyli oraz płyt CD, akcesoriów muzycznych i skate'owych czy też wreszcie: specjalistycznych czasopism i magazynów. A wszystko to w specjalnych promocyjnych cenach:


Targi – na które wstęp jest oczywiście darmowy - potrwają w godzinach 12:00-18:00. Świąteczny nastrój hiphopowej integracji dopełni wieczorem (start o godz. 22:00) oficjalne release party mixtape’u „Jot-Wu-Pe Clan”. Na scenie pojawią się bohaterowie wieczoru, czyli DJ Tuniziano z ekipą JWP/BC, by dać wyjątkowy okolicznościowy występ na beatach rodem ze świątyni Shaolin. O gruby koncertowy before i afterparty zadbają zaś zza adapterów: Deszczu Strugi, Steez83 oraz Anusz. 

Płacąc za wstęp na bramce będzie można nabyć mixtape w cenie 10 zł! 

13.12.2014
Koncert JWP/BC
DJ Tuniziano, Deszczu Strugi, Steez83, Anusz 
1500m2 do wynajęcia / start 21:00
Wstęp: lista fb 10zł / spoza listy 20 zł
Wstęp + mixtape: lista fb 20 zł / spoza listy 30 zł

WSTĘP NA IMPREZĘ TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.
WSTĘP NA STREET MARKET BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza