środa, 3 września 2014

Pawbeats ft. Marcelina, VNM - Nie szukaj mnie (singiel)

Pawbeats udostępnia kolejny singiel promujący Utopię. W utworze Nie szukaj mnie gościnnie udzielili się Marcelina i VNM.


Premiera Utopii zbliża się wielkimi krokami. Album pojawi się 12 września, tymczasem Pawbeats udostępnia słuchaczom kolejny singiel z jego nadchodzącej płyty producenckiej. Po świetnym odbiorze ostatnich klipów promujących album, czas na singiel audio utworu Nie szukaj mnie. Gościnnie udziela się świetnie współgrający ze sobą duet z dwóch różnych światów muzycznych: Marcelina i VNM.


Marcelina aktualnie promuje swój solowy album Wschody/Zachody. Znana ze wspólnego utworu z Piotrem Roguckim pt. Karmelove. Razem z Dariuszem Malejonkiem, frontmanem zespołu Maleo Reggae Rockers, i wokalistkami jak Lilu, Marika Ifi Ude czy Kasia Kowalska koncertuje w ramach projektu Panny Wyklęte.

VNM to popularny raper z Elbląga. Założyciel elbląskiego składu 834, znany ze swojej działalności podziemnej i płyt solowych wydanych nakładem wytwórni Prosto. Plasuje się w ścisłej czołówce raperów w Polsce. W listopadzie 2013 roku pojawił się jego trzeci solowy album ProPejn. Krążek znalazł się na 3 miejscu zestawienia OliS.

− To kolejne już, nowe barwy na trackliście Utopii i jestem dumny, że udało nam się je przedstawić w takim składzie – mówi Pawbeats.

W Nie szukaj mnie słyszymy dźwięki gitar zagranych przez Piotra Aleksandrowicza oraz Pawbeatsa. Gospodarz odpowiada również za partie akordeonu i fortepianu.

Na albumie Utopia producenta wokalnie wsparli m.in. Paluch, Zeus, Pih, Quebonafide, VNM, Miuosh, Onar, Bonson, Tede, Kękę, Rover, Haju oraz Rahim.

Do tej pory album promowały klipy do utworów Moment, To tylko muzyka, Euforia oraz Widnokrąg.

Powoli wyczerpuje się nakład unikalnych preorderów. Ostatnie egzemplarze limitowanej edycji Utopii możesz zamówić na: http://preorder.pl/pawbeats-utopia

Pawbeats fb:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza