środa, 24 września 2014

17.10.2014 Warszawa / Jamajski Rum Coco Club & Bar

17 października rozpoczynamy cykliczną imprezę w klimatach rodem z Jamajki na warszawskim Żoliborzu. Już niedługo w nowym Coco Club & Bar czyli dawnym Coco De Oro zagra cała plejada wokalistów, sound systemów, dj-i i selektorów oraz zespołów ze sceny reggae, dancehall, ska, rocksteady i dub. Może to nie Centrum ale łatwo i szybko można do Nas trafić (Metro Marymont). Wejście za free i grube promocje na barze który łączy się z dancefloorem. Nazwa musi zobowiązywać a więc cenę Jamajskiego Rumu obniżamy tej nocy o kilka plnów. 


Na pierwszy ogień zaprosiliśmy dwa odmienne stylicznie soundy czyli 6T's Club którzy zagrają old school reggae, ska & soul a z kolei nowsze brzmienia rodem z karaibów czyli reggae i dancehall zaprezentuje Sensithief. Podczas tego wieczoru swoje mini koncerty dadzą Stama Ra aka Rastamaniek oraz Szprancyl. 

wydarzenie na facebooku : 

Późny wieczór, noc i poranek 17.10.2014 prezentuje się następująco:FreedomSound Showcase wokalny : Szprancyl6T’s ClubShowcase wokalny : Stama Ra aka RastamaniekSensithief Sound Tune Fi Tune 

COCO CLUB & BAR dawne COCOdeORO
Warszawa ul. Potocka 14 

Start 21:00
Wejście FREE

Jak do nas trafić !? Klub znajduje się na tylnej ścianie budynku (pawilony) przy pętli tramwajowej ul. Potocka 14, róg ul. Mickiewicza, wejście od ul. Marii Kazimiery. Pod same drzwi podjeżdża tramwaj nr.15. 2 min pieszo od Metra Marymont. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza