środa, 9 lipca 2014

MaxFloRec znowu Experymentuje!

Dokładnie 12 lat temu na rynku muzycznym pojawił się Experyment: Psyho (powstały z inicjatywy Rahima), który odbił się szerokim echem w środowisku. Teraz nadszedł czas na podobną inicjatywę, ale na linii uznani producenci – podziemni debiutanci.


W poniedziałek (07.07.2014) na kanale MaxFloRecTV pojawił się pierwszy odcinek akcji Experyment Underground, współtworzonej w kolaboracji z Silesia Crime. To kolejny projekt wytwórni (zaraz po MaxFloLabie) wspierający młodych artystów, którzy chcą zaistnieć na rynku muzycznym, pokazać swoją siłę, talent czy unikatowość.


 - Wiem, że w podziemiu czai się wielu utalentowanych ludzi, których warto pokazać. Często przyświeca im brak warunków do zaistnienia, a to przecież nie powinno blokować ich talentu. Stąd zrodził się pomysł na Experyment Underground. Do każdego z nas ktoś kiedyś wyciągnął rękę, więc dziś my wyciągamy ją do następnych. - tak cały projekt komentuje Rahim, pomysłodawca akcji. 

Głównym producentem Experymentu jest Zetena (znany fanom wytwórni z utworów skomponowanych dla Pokahontaz czy Bob One’a). Wraz z zaprzyjaźnionymi producentami, w katowickim MaxFloStudio, stworzy kilkanaście unikatowych bitów. Sukcesywnie będą one udostępniane młodym artystom, aby mogli nagrać do nich swoje utwory: śpiewane, rapowane lub mówione, czyli wszystkie chwyty dozwolone. Cały proces twórczy jest nagrywany i pojawiać się będzie w formie video relacji na kanale MaxFloRecTV. 

Akcja planowana jest na kilka miesięcy. Po emisji wszystkich odcinków jury wybierze zwycięzców i zaprosi ich na sesję nagraniową do MaxFloStudia. Dokładny opis i regulamin projektu dostępny jest na stronie www.maxflo.pl/exp

Tekst: Joanna „Este” Michalik (MaxFloRec)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza