czwartek, 19 czerwca 2014

Syrop & Ewa Szlachcic - WWA Stan Umysłu w finale konkursu "Szlagier dla Warszawy"

Z radością informujemy, że zespół Syrop zakwalifikował się do finału konkursu "Szlagier dla Warszawy". Teraz zespół czeka na Wasze głosy!


"Żyjemy w mieście pełnym kontrastów i sprzeczności. Tu powietrze ma specyficzny smak, pośpiech, brud, nowa budynki i wiekowa architektura łączą się w unikalną mieszankę, którą oddychamy na co dzień" – mówi Kolso z zespołu Syrop. Taką Warszawę - czyli miasto kontrastowe, fascynujące i wymykające się jednoznacznym opiniom - możemy zobaczyć i usłyszeć w piosence, którą Syrop stworzył wraz z wokalistka Ewą Szlachcic. Klawa nuta, żywy język, pełne humoru i celne obserwacje dotyczące codziennego życia w Warszawie oraz intrygujący wokal Ewy Szlachcic nie pozostawiają wątpliwości - to muzyka, która wypływa z miłości do miejsca, w którym żyją jej twórcy i które ukształtowało ich artystyczną osobowość.

Głosowanie:


Dowiedz się więcej o konkursie:

"Szlagier Dla Warszawy" to wspólny projekt Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Marcina "Duże Pe" Matuszewskiego - rapera związanego m. in. z grupą Masala Soundsystem, a zarazem dziennikarza radiowej "Czwórki. Ambicją projektu jest wyszukanie nieznanych szerszej publiczności piosenek o Warszawie, wyłowienie najlepszych z nich, nadanie im profesjonalnego brzmienia w studiu i wypuszczenie ich w świat.

Syrop na fb: 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza