niedziela, 29 czerwca 2014

Premiera albumu Bladego Krisa

Nadszedł dzień oficjalnej premiery debiutu fonograficznego Bladego Krisa. Długo oczekiwany album najlepszego polskiego beatboxera pt. "Beatbox Rocker" ukazuje się na rynku nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment we współpracy z Fonografiką.  Polecamy wersję fizyczną wydawnictwa, która oprócz "beżowego" CD audio, zawiera "błękitne" DVD z wyjątkowymi lekcjami beatboxu od Bladego Krisa.


Album Blady Kris "Beatbox Rocker" można zamawiać w oficjalnym sklepie wydawnictwa Aloha Ent. (http://www.alohasklep.pl), w dużych sklepach powinien być dostępny najpóźniej od poniedziałku.

Cały materiał już teraz mozna sprawdzić w serwisie muzycznym wimp.pl (https://wimp.pl/album/31668677),

Blady Kris "Beatbox Rocker"

Album „Beatbox Rocker” to dwupłytowe dzieło prawdopodobnie najlepszego polskiego beatboxera Bladego Krisa. Blady Kris w całości odpowiada za warstwę muzyczną materiału, sam wyprodukował, zmiksował i zmasterował wszystkie utwory.

Ogromny pływ na brzmienie utworów miał belgijski producent Fatty K, który współpracował z Krisem podczas miksu i masteringu.

Poligrafia to dzieło Piotra Okulewicza, niesamowitego malarza ze Szczecinka. Metoda jaką posługuje się Piotr to połączenie malowania areografem i obróbki cyfrowej. I tak powstała grafika oddała osobisty klimat płyty Krisa.

Tracklista audio CD:
1. Intro
2. Beatbox Rocker
3. Lie
4. Famous Moon
5. Lion
6. Don't Mind
7. Enough
8. Facebook Monster
9. Green Tara
10. Trust Me
11. I Want You
12. Sen
13. Halo

Tracklista DVD:

L1 - stopa&hi-hat
L2 - rimshot
L3 - werbel
L4 - pierwszy rytm
L5 - drugi rytm
L6 - podsumowanie podstaw
L7 - sceniczność
L8 - głośność vs jakość
L9 - kontrola bitu

Blady Kris - Beatbox Rocker (OFFICIAL VIDEO):
http://www.youtube.com/watch?v=Ee50v3I1Jew
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza