sobota, 31 maja 2014

MC Melodee, Dynasty, Madame Pepper, P Money i Smack na Hip Hop Kempie!

Jak co piątek, organizatorzy Festiwalu z Atmosferą zdradzają, kto zagra 21-23 sierpnia w legendarnym Festivalparku Hradec Kralove... W dzisiejszej odsłonie - trzy piękne raperki i dwóch energicznych MC's. Innymi słowy - "piękne i bestie". O kim mowa?
 

O dobrze znanej polskiej publiczności, jednej z najbardziej prominentnych europejskich femcees - MC Melodee; o nowojorskiej rapstress Dynasty, mającej za sobą współpracę m.in. z Preemo i Talibem Kweli; o obdarzonej fantastycznym głosem Brytyjce Madame Pepper, autorce albumu "Drummond".... Wygląda na to, że w Festivalparku szykuje się prawdziwa uczta dla fanów kobiecego rapu (zwłaszcza, że na Kempie wystąpi także utalentowana Rapsody wraz z 9th Wonderem)!

"Bestie" natomiast reprezentuje dwóch grime'owych wymiataczy - Brytyjczyk P Money ze składu OG's Crew, oraz człowiek, który przeszczepił grime na czeski grunt - Smack!

Bilety na festiwal Hip Hop Kemp dostępne są w oficjalnym sklepie internetowym polskiego promotora festiwalu joyStore by Joytown (www.joyStore.pl).

Kolejna odsłona line-upu - już za tydzień! Stay tuned!Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza