środa, 4 września 2013

Premiera płyty Miuosha i Onara 18 października

18 października to data premiery wspólnej płyty Miuosha i Onara zatytułowanej „Nowe Światło”. Od dnia dzisiejszego w sklepie www.preorder.pl i www.sklep.fdgrec.com trwa przedsprzedaż albumu w kolekcjonerskiej, niedostępnej nigdzie indziej edycji. Preorderowe płyty zostaną dostarczone przed premierą sklepową i będą zawierały bonusy (plakat, vlepy) oraz co najważniejsze: wszystkie płyty zamówione w preorderze są ręcznie numerowane i będą osobiście podpisane przez Onara i Miuosha.


Za warstwę muzyczną krążka odpowiadają renomowani, polscy producenci: Pawbeats, Bob Air, Eljot, NNFOF, Donde, TMK Beatz, Fleczer, Sherlock, Młody GRO.

Miuosha i Onara chociażby ze względu na ilość wydanych solowych płyt i staż na scenie nikomu przedstawiać nie trzeba. Ich longplay to niecodzienne połączenie katowickiego i warszawskiego hip-hopu, z którego wykluł się wyrazisty, spójny materiał. „Nowe Światło” ukaże się na rynku nakładem wytwórni Step Records.

Warto także wspomnieć projekcie graficznym płyty „Nowe Światło”, który zaskoczy wszystkich dzięki talentowi i pasji Grzegorza „Forin” Piwnickiego:
- "Za każdym razem projektując szatę graficzną albumu staram się sam siebie przeskoczyć. Wymyślić coś co zaskoczy artystów, słuchaczy ale przede wszystkim mnie samego (…). Bez zawahania mogę powiedzieć, że "Nowe Światło" to jeden z bardziej konceptualnych i zarazem zaawansowanych technologicznie projektów opakowania jaki do tej pory miałem możliwość stworzyć."

W czwartek w godzinach południowych ukaże się teledysk promujący „Nowe Światło”. Pierwszym singlem jest utwór „Kilka słów”, który wyprodukował Marcin „Pawbeats” Pawłowski i Bob Air.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 komentarz:

  1. Od razu pojawiło mi się skojarzenie z okładką Skalpela. Aczkolwiek to bardzo luźne skojarzenie i zdecydowanie na plus :-)

    OdpowiedzUsuń