poniedziałek, 16 września 2013

LUCKY DICE CONTEST #1

Weź udział w konkursie dla producentów i nawiąż współpracę z Lucky Dice oraz zgarnij nagrody rzeczowe! Lucky Dice Music zaprasza wszystkich młodych i zdolnych producentów do udziału w konkursie, w którym na najlepszych czekają nagrody rzeczowe oraz możliwość nawiązania współpracy z wytwórnią!


Zasady konkursu:

- do północy 29.09 wysyłacie na adres demo@luckydice.pl promomix swoich bitów - promomix powinien składać się z 5 próbek
- czas jednej próbki powinien mieścić się w przedziale czasowym od 30 do 40 sekund
- spośród nadesłanych promomixów ekipa Lucky Dice wybierze w dniach 30.09 - 02.10 dziesiątkę najlepszych, które zostaną opublikowane 02.10 wraz ze specjalną grafiką na kanale YouTube LD http://www.youtube.com/LUCKYDICETV
- od momentu opublikowania przez tydzień na kanale YouTube LD będzie trwało głosowanie za pomocą "łapek"
- 09.10 wieczorem zostaną ogłoszone wyniki. Pierwsze i drugie miejsce zostanie wybrane spośród opublikowanej dziesiątki przez ekipę Lucky Dice, a miejsce trzecie przypadnie w udziale osobie, której promomix uzyska największą ilość "łapek" w górę. W przypadku, gdy pierwsze i/lub drugie miejsce przypadnie osobie z największą liczbą "łapek" w górę miejsce trzecie przypadnie autorowi promomixu z drugą największą liczbą "łapek" w górę.

Na najlepszych czeka możliwość nawiązania współpracy z wytwórnią Lucky Dice Music, pomoc w dalszej karierze muzycznej oraz nagrody rzeczowe:
-1-sze miejsce: 600 zł na zakupy (300 zł na zakupy w LDSHOP.PL i 300 zł w ramach marki Zoo York w Hustla.pl)
- 2-gie miejsce: 400 zł (200 zł na zakupy w LDSHOP.PL i 200 zł w ramach marki Zoo York w Hustla.pl)
- 3-cie miejsce: 200 zł na zakupy w LDSHOP.PL

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza