czwartek, 5 września 2013

7.09 Warszawa: Keep On Searchin' All Stars X Risky & Dook Feat: Mitura (Groove Diggers)

Zaproszenie na sobotę od Keep On Searchin'. Za gramofonami Risky & Dook oraz Mitura, wjazd free, balujemy na Placu Zabaw.


"Mimo iż słoneczne dni i gorące noce nie ubłagalnie się kończą, my postanowiliśmy cisnąć dalej !!! W najbliższą sobotę rozgrzejemy Was muzyczną selekcją do czerwoności. Tego wieczoru trzech selekcjonerów: Risky & Dook (Keep On Searchin' ) oraz Mitura (Groove Diggers) sprawią by na parkiecie było naprawdę gorąco. Selekcja spod znaku: Disco, Boogie, House, Italo, Edits .

RiskY & Dook (Keep On Searchin')
kolekcjonerzy płyt winylowych,diggerzy i dj-e których połączyło wspólne zainteresowanie tanecznymi brzmieniami lat 70-tych i 80-tych. Na początku zeszłego roku połączyli swoje siły by na parkietach stołecznych klubów w ramach cyklu GET UP & BOOGIE i DISCO JOINT promować klubowe brzmienia z tamtej epoki. Na przekór ogólnej popularności grania imprez z serato i lansowania hitów z mp3, RiskY & Dook pozostali przy tradycyjnym stylu grania : dwa gramofony, mikser i sterta płyt winylowych to jest to co do szczęścia im potrzeba. W ciągu tego czasu zagrali w większości znanych i liczących się na imprezowej mapie miasta stołecznego klubach tj. Huśtawka, Sen Pszczoły, Cdq, Jaś & Małgosia, Eufemia, Klaps, Lorelei, Saturator, In-Decks, Zwiąż Mnie, Balsam, Bazar, Powiększenie, Analog, U Artystów, Na Lato, BarKa i wiele innych. Disco,boogie i electro to główne style w jakich się doskonale odnajdują ale w ich setach można usłyszeć także funk, soul, jazz, brakes, classic 80's & 90's rap czy house.

http://www.facebook.com/riskidone
http://www.facebook.com/deejayDook
http://soundcloud.com/riskydook
http://soundcloud.com/djdook
http://soundcloud.com/riskyone

Mitura (Groove Diggers)
reprezentant kolektywu Groove Diggers, ciągły poszukiwacz pereł fonografii, kocha disco pozostając przy tym otwartym na właściwie wszystkie gatunki muzyczne.Od śledzenia top chartów woli odkrywać nowe antykwariaty czy też okoliczne bazary gdzie oprócz świeżych warzyw nabywa stare płyty i ryby.
Pamiętajcie ryby to Omega 3!

https://www.facebook.com/groovediggers8
https://soundcloud.com/sailor83
http://www.youtube.com/watch?v=cHqWtYVovm4"


Co? Keep On Searchin' All Stars X Risky & Dook Feat: Mitura (Groove Diggers)
Gdzie? Plac Zabaw - ul. Myśliwiecka 9, Warszawa
Kiedy? 7.09 , 21:00
Wjazd? free
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza