sobota, 21 września 2013

5.10 Warszawa: Wielkie otwarcie Czarnego Rynku / koncert Sztigar Bonko / afterparty Falcon1 + Plash

Imprezowa świeżynka zaprasza na open party - 5 października w Warszawie przy ul. Solec 18 swoją działalność rozpoczyna Czarny Rynek. Z tej okazji: pierwszy i jedyny w tym roku koncert Sztigara Bonko w stolicy, afterparty z Djs Falcon1 & Plash ;)


"Czarny Rynek to nowe miejsce na muzycznej mapie Warszawy - otwieramy się przy dobrze wszystkim znanym podwórku przy ulicy Solec 18, jako kolejna część Centrum Działań Twórczych (1500, STO900 i inni).

Zapraszamy na pierwszy i jedyny w tym roku koncert Sztigara Bonko w Warszawie! Do tego afterparty, na którym Falcon1 oraz Plash. Prawdziwa uczta dla wszystkich sympatyków klasycznego rapowego brzmienia.

Sztigar Bonko to postać obok której nie można przejść obojętnie. Wzbudzający skrajne emocje, bezkompromisowy i przede wszystkim traktowany z przymrużeniem oka projekt DJ-a Eproma zyskuje wielu fanów w całej Polsce i nie tylko. Wydany w czerwcu koncept album "Jo Sznupia" jest ukłonem w stronę Hip Hopu z początku lat 90'ych, a w szczególności załodze Soul Assassins, która wywarła na Sztigara i jego ekipę nieodwracalny wpływ.
Charakterystyczny wokal, rasowe i tłuste bity z laboratorium Eproma plus humorystyczne teksty o górnictwie, tabace i latach 90tych = Sztigar Bonko.
Materiał "Jo Sznupia" na żywo to niesamowita dawka energii i humoru. Sprawdź i zasznup sie to!

Zapraszamy!

Zwieńczeniem koncertu będzie after-party, oczywiscie utrzymane w klasycznej boom-bapowej stylówie. Zagrają uznani zawodnicy na krajowej scenie DJ-skiej - PLASH oraz FALCON1.


Plash - reprezentujący Kraków DJ, digger, producent, turntablista i bboy z 15 letnim stażem. Znany z wielu b-boyowych polskich i międzynarodowych imprez. Jego sety to solidna dawka breaks,funk, soul, hip-hop i pochodnych gatunków. Zagrał setki koncertów i imprez ze Stylową Spółką Społem, Wu-Hae, Wojtasem, Fokusem i wieloma innymi. Supportował m.in. De La Soul, Dilated Peoples, Afu-Ra, I'am, Ugly Duckilng, Mos Def, Houcus-Pocus, Scratch Perverts,Dj Kentaro i Korn.

FALCON1 - DJ / turntablista, posiadacz 5 tytułów Mistrza Polski federacji IDA. Jego domeną jest DJing w każdej postaci - od niszczenia konkurencji na bitwach, przez granie w klubach i współpracę z muzykami, po nauczanie technik skreczowania i miksu w szkole DJskiej oraz organizowanie imprez i zawodów dla skrecz fanatyków. Jego sety to wypadkowa fascynacji turntablismem, klasycznym hip-hopowym brzmieniem oraz deepową basową elektroniką. Jednak nie stroni od niczego, co niesie ze sobą dobry vibe. Jako party DJ łączy Hip-Hopowy styl grania na gramofonach z eksploracją nowych gatunków klubowej muzyki, wplatając w to wyselekcjonowane imprezowe klasyki. 10 letnia kariera DJska to kilkanaście wygranych bitew oraz kilkaset zagranych imprez, pokazów, koncertów czy też poprowadzonych warsztatów. Jednak przede wszystkim to ciągły rozwój zajawki i umiejętności. Razem z DJ-em Kebsem jest współzałożycielem szkoły DJ-skiej - SPINLAB -www.spinlab.dj

SZTIGAR BONKO
www.asfalt.pl/artysci/sztigar-bonko
www.facebook.com/sztigarbonko


Co? Wielkie otwarcie Czarnego Rynku / koncert Sztigar Bonko / afterparty Falcon1 + Plash
Gdzie? Czarny Rynek - ul. Solec 18, Warszawa
Kiedy? 5.10 , 22:00
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza