sobota, 21 września 2013

21.09 Warszawa: Risky & Koti @ Bazar

"Ciepłe letnie wieczory niestety już za nami. Czas się przenieść do klubowego wnętrza. (...) Selekcja jak zawsze z płyt winylowych z pod znaku: Disco, Nu-Disco, Boogie, House i Edits." Risky & Koti, dziś, klub Bazar - zapraszamy!


Risky (Keep On Searchin')


Muzyka towarzyszy mu przez całe życie.  Kiedyś śpiewał w chórze i grał na gitarze elektrycznej,  ale od lat realizuje się przede wszystkim na gramofonach. Wierny wyznawca przewagi płyty winylowej nad nośnikami cyfrowymi. Zapalony digger oraz weteran graffiti. Ze swoimi płytami zdążył zwiedzić niemal wszystkie kluby w Warszawie i wielokrotnie wizytował lokale w różnych miastach Polski. Współtworzy duet didżejski Risky & Dook, specjalizujący się w syntezatorowym boogie i ciepłym disco. W setach nie gardzi również klasycznym hiphopem, funkiem i electro czy housem z lat 80-tych, które pozostają dla niego najważniejszym źródłem inspiracji. Jego sety przepełnione są funkową energią, która wprawia do tańca nawet najbardziej opornych klubowiczów. Obecnie realizuje się jako promotor i współorganizator projektu Keep On Searchin'. Suportował takie sławy jak: Al Kent,Akirahawk, Kenji Takimi, Eddie C i wielu znaczących artystów z kraju.

https://www.facebook.com/riskydook
http://soundcloud.com/riskyone
http://www.mixcloud.com/thiskidnamedrisky/
https://www.facebook.com/KeepOnSearchin


" Koti

Tego wieczoru z gościnnym setem pojawi Dj Koti, który muzyką zaczął się interesować na początku lat 80'... jako dzieciak czerpał energię z soundtracków filmowych, disco i funky lat 70'. Długie, instrumentalne kawałki przepełnione organicznymi, elektrycznymi dźwiękami, które głęboko penetrują umysł to jego domena. Koti zaczął grać w klubach około 1998 roku. Na początku małe, prywatne imprezy... Później dziesiątki klubów w Polsce i za granicą. Bruksela, Berlin, RPA - Durban, support Carla Coxa na warszawskich Wyścigach, masa imprez w warszawskiej Piekarni. Zorganizował wiele imprez i dużych eventów w Warszawie... Jego styl muzyczny ewoluuje z biegiem czasu, lecz pozostaje rozpoznawalny."

Co? Risky & Koti @ Bazar
Gdzie? Bazar - ul. Jagiellońska 13, Warszawa
Kiedy? 21.09 , 21:00
Linki: 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza