poniedziałek, 16 września 2013

27.09 Warszawa: "Dziwny Weekend" z Soul Service. Premiera płyty!

Dziwny weekend w 55? 27 września w piątkach ekipa Soul Service zaprasza do wspólnego świętowania ich nowego wydawnictwa zatytułowanego "Strange Weekend", na którym znalazły się polskie utwory z lat 60-70. Podczas imprezy będziecie mogli sprawdzić nowy materiał na własnych uszach i nogach - za deckami Papa Zura, Miściak, Ojciec Karol


"Drogi miłośniku muzyki - tu Soul Service!

Z wielką radością informujemy, iż wraz z Polskimi Nagraniami oraz wydawnictwem Funky Mamas And Papas udało nam się przygotować kompilację z polską muzyką lat 60-70. Album nazwaliśmy Strange Weekend podążając za tytułem utworu grupy Breakout. Tytuł nie jest zupełnie przypadkowy ponieważ przymiotnik „dziwny” był niejako kluczem przy doborze repertuaru.

Zebrana tu muzyka dudni od rockowych gitar i organów Hammonda, przesiąknięta jest duchem psychodelii i epoki hippisów, a funkowy groove i szalone rytmy sprawiają, że z powodzeniem może zagościć na parkietach klubów.

Zapraszamy zatem do sprawdzenia materiału na własnej skórze, a za motto niech nam posłużą słowa śpiewane przez Mirę Kubasińską: „zostaw czas i zostaw przestrzeń, zabierz tylko serca rytm...”

Płyta została wydana na winylu oraz CD. Będzie ją można nabyć podczas imprezy w klubie oraz w sklepach Asfalt, SideOne, sklep.uknowme-records.com oraz juno.co.uk


Tracklista:

Strona A:
1. Dżamble - Święto Strachów
2. Czerwone Gitary - Pejzaż Miasta
3. Klan - Kuszenie
4. Romuald i Roman - Bobas
5. Nurt - Synowie Nocy

Strona B:
1. Skaldowie - Fioletowa Dama
2. Test - W Pogoni Dnia
3. Breakout - Dziwny Weekend
4. Wiatraki - Nie Przeglądaj Się W Jeziorze


Za gramofonami: Papa Zura, Miściak, Ojciec Karol"

Co? "Dziwny Weekend" z Soul Service. Premiera płyty!
Gdzie? Klub 55 - ul. Żurawia 32/34, Warszawa
Kiedy? 27.09 , 22:00
Linki: 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza