środa, 28 sierpnia 2013

Nowy teledysk Skorupa już wkrótce!

Skorup, gliwicki raper działający w barwach MaxFloRec, postanowił zamknąć ciekawość świata w jednym obrazku. W tym tygodniu kończy prace nad 2. klipem zapowiadającym PIĘKNĄ POGODĘ


Nie od dziś wiadomo, że Skorup lubi wymykać się utartym schematom. W konwencji niekomercyjnej zostanie utrzymany także kolejny klip tego artysty. Wizualizacja powstaje do utworu “Świata ciekawość” otwierającego nadchodzące wydawnictwo pt. PIĘKNA POGODA.


Tym razem ekipa produkcyjna Filminati, odpowiedzialna m.in. za poprzednie wideo Skorupa - klip do utworu “Adapter Daniel”, wyszła z kamerą poza granice aglomeracji śląskiej. Jeden z dni zdjęciowych spędziła w Łodzi. Oczywiście rodzinne miasto rapera również znalazło się w obiektywie. - Pierwotnie teledysk powstać miał na bazie zdjęć z wyjazdu na koncert w Łodzi. Pomysł został jednak rozwinięty i zorganizowaliśmy drugi dzień zdjęciowy. Wybraliśmy ładne plenery, pola i inne miejsca otaczające Gliwice. Dzięki świetnym warunkom pogodowym, udało nam się zrobić piękne zdjęcia. Oddają one charakter utworu, propagującego tytułową ciekawość światai zwracającego uwagę na jego różnorodne elementy - komentuje Skorup. - Ponieważ muzycznie utwór utrzymany jest w swojskiej stylistyce (którą podkreślają syntezatory imitujące akordeon), zdjęcia również oddają swojski charakter - dodaje. Artysta zdradził nam, że na planie pojawił się m.in. prawdziwy akordeonista, traktor i kilka przypadkowych postaci zwerbowanych do nagrań w ostatniej chwili.


Bliski Skorupowi, przewijający się w jego twórczości, swojski charakteri spontaniczność - czy takie połączenie zyska przychylność fanów? Przekonamy sięjuż w przyszłym tygodniu, tymczasem przypominamy obrazek do utworu „Adapter Daniel”: http://www.youtube.com/watch?v=dDuUt6YlTmw!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza