środa, 28 sierpnia 2013

5.09 Warszawa: SPINLAB MASTER SOUND: WARSZTATY Z PRODUKCJI MUZYCZNEJ / REALIZACJI DŹWIĘKU (prowadzenie: CZARNY / HIFI)

Piątego września wbijajcie do SPINLABu na warsztaty z produkcji muzycznej i realizacji nagrań. "Zajęcia poprowadzi Olek "Czarny / HIFI" Kowalski znany z produkcji nagrań dla czołówki polskiej sceny muzycznej oraz współprowadzenia profesjonalnego studia nagraniowego Otrabarwa w Warszawie."


"SPOTKANIE ORGANIZACYJNE ODBĘDZIE SIĘ 5.09 (czwartek) godz. 18.00
Spinlab ul. Solec 18/21
Wstęp wolny


Kurs ma charakter stacjonarny i odbywa się w siedzibie SPINLAB przy ul. Solec 18/20 lok.13a (nad klubem 1500m2). Zajęcia prowadzone będą w formie wykładu rozszerzonego z zastosowaniem typowego sprzętu studyjnego.

W programie zajęć min.
- Techniki rejestracji dzwięku we współczesnej muzyce
- Obsługa programów typu DAW (signal flow, procesory dzwięku, procesory psychoakustyczne)
- Edycja dźwięku
- Rejestracja wokali oraz instrumentów (techniki mikrofonowe, edycja)
- Podstawy miksu nagrań muzycznych
- MIDI (programowanie, edycja, sampling)
- Sampling (samplery sprzętowe i programowe)
- Budowa domowego studia

Czas trwania kursu: 16h / 8 spotkań po 2h
Cena za cały kurs: 990PLN
Limit osób w grupie 8. Terminy spotkań ustalane indywidualnie z grupą
.

Pytania - info@spinlab.dj

OLEK "CZARNY" KOWALSKIi - Producent muzyczny i realizator dźwięku. Współzałożyciel ekipy HIFI Banda oraz Studia nagraniowego Otrabarwa. Ma na swoim koncie kilka złotych płyt przyznanych zarówno za realizację jak i produkcję muzyczną. Swój fach poznawał w Wielkiej Brytanii w szkołach IMW oraz Academy of Contemporary Music w Guildford.

Współpracuje z najbardziej uznanymi wykonawcami szeroko pojętej sceny miejskiej i elektronicznej. Należa do nich m.in.: Sokół, Pezet, EastWest Rockers, Eldo, Jamal, Mixtura, Fisz, Iza Lach, VNM.

Płyty, które realizował i produkował to prawie wyłącznie pierwsza 50 zestawienia Olis. Jego producencka płyta 'Niedopowiedzenia' została mianowana jedną z najlepszych płyt roku 2012 zarówno przez słuchaczy jak i krytyków. Styl produkcji 'Czarnego' charakteryzuje dopieszczenie wszystkich muzycznych jak i technicznych detali oraz głębia barw. Poza wymienionymi wcześniej artystami współpracuje z doświadczonymi muzykami sesyjnymi.

Stale współpracuje z takimi markami jak Prosto czy Reebok. Dodatkowo realizował i komponował muzykę oraz jingle dla takich firm jak Tiger, EMI, Yes czy Energa. Jako autor muzyki współpracuje także z Sony/ATV music publishing.
 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza