poniedziałek, 19 sierpnia 2013

24.08 Warszawa: FotoTuned X Respect WWA | PLAC ZABAW

W najbliższą sobotę polecamy udać się do Placu Zabaw, gdzie na spotkanie pod tytułem peklaż + sztuka po raz kolejny zaprasza Respect WWA. Tym razem macie okazję zobaczyć jak wielkoformatowe fotografie warszawskich artystów nabierają nowego wyrazu / live action. Za deckami Risky oraz Bisti.


"FotoTuned X Respect WWA

Peklaż + Sztuka - Działamy niezależnie i z ukrycia co nie znaczy, że po cichu. Tym razem monochromatyczne fotografiie 2 x 2 Warszawskich artystów młodego pokolenia nabiorą nowego wymiaru.Chcemy aby to co powstało miało swoja kontynuacje - dalej żyło i pokazywało swoje nowe oblicza.Wielkoformatowe obrazy będą powstawały na żywo.

FOTO :

GRZEGORZ HOSPOD
MODEST MYŚLIWSKI
PATRYK WIŚNIEWSKI
RADEK NOWIK
MACIEJ NIEMOJEWSKI
WOJCIECH KOSTRZEWA
SZYMON TOMSIA
TOMASZ TOŁŁOCZKO
MARIA KAMIŃSKA
MONIA SEYFRIED
DOMINIK DERAS

Gramofony:

RISKY
Muzyka towarzyszy mu przez całe życie. Kiedyś śpiewał w chórze i grał na gitarze elektrycznej, ale od lat realizuje się przede wszystkim na gramofonach. Wierny wyznawca przewagi płyty winylowej nad nośnikami cyfrowymi. Zapalony digger oraz weteran graffiti. Ze swoimi płytami zdążył zwiedzić niemal wszystkie kluby w Warszawie i wielokrotnie wizytował lokale w różnych miastach Polski. Współtworzy duet didżejski Risky & Dook, specjalizujący się w syntezatorowym boogie i ciepłym disco. W setach nie gardzi również klasycznym hiphopem, funkiem i electro czy housem z lat 80-tych, które pozostają dla niego najważniejszym źródłem inspiracji. Jego sety przepełnione są funkową energią, która wprawia do tańca nawet najbardziej opornych klubowiczów. Obecnie realizuje się jako promotor i współorganizator projektu Keep On Searchin'. Suportował takie sławy jak: Al Kent,Akirahawk, Kenji Takimi, Eddie C i wielu znaczących artystów z kraju.

https://www.facebook.com/riskydook
http://soundcloud.com/riskyone
http://www.mixcloud.com/thiskidnamedrisky/
https://www.facebook.com/KeepOnSearchin

BISTI ( Pamiętaj O Melanżu/Plug&Play/Warszawa)

Kiiedyś ultras Beastie Boys, dziś szara eminencja polskiego internetu. Kultowy blogger IV RP i człowiek o tysiącu przezwisk. Był rezydentem koszalińskiej Plasteliny, a po przeprowadzce do Warszawy grywał w Cudzie nad wisłą, Barce, Powiększeniu, Bazarze, Syrenim Śpiewie, Śnie Pszczoły, Sztukach i Sztuczkach oraz CzystejOjczystej. Odwiedził również kilka razy w słynną częstochowską Rurą, poza tym w Poznaniu w 8Bitów, Strefę Kultywator, KNK oraz Blueberry. Współorganizował również cykl "Wszystko Płynie" w Basenie. W ubiegłym roku grał na weselu samego Peji. Nie odcina się od swoich hiphopowych korzeni, powołując zabarwione nostalgią projekty Pamiętaj O Melanżu czy VAT69 Skład. Alkohol, piękne kobiety i zabawa są treścią jego życia. W wolnych chwilach marzy o życiu młodego rentiera. Zanim jednak wyjedzie opalać się do końca życia na Florydzie zaprezentuje Wam najciekawsze nagrania z jego ulubionych przegródek: taneczny house, żywiołowe disco, r'n'b, hip hop oraz klasyczne lata 80-te. Czerpie energię od klubowiczów, dlatego jego sety są eklektyczne i zmuszają do nieskrępowanej zabawy.

www.soundcloud.com/bisti
www.facebook.com/pamietaj
www.bestialski.blogspot.com
http://www.plugandplay.com.pl/artysci/bisti/
Ostatni mix: https://soundcloud.com/bisti/bisti-pulover-mix

Co?  FotoTuned X Respect WWA | PLAC ZABAW
Gdzie? Plac Zabaw - ul. Myśliwiecka 9, Warszawa
Kiedy? 24.09 , 22:00
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza