poniedziałek, 5 sierpnia 2013

10.08 Warszawa: Cellograf-live painting @ Kolor Niebieski

Cellograf live painting w Kolorze Niebieskim - 10 sierpnia zapraszamy na jamowanie - graffiti na specjalnej folii, start o godz. 18:00. Za deckami Dj Risky i Dj Wae!


"Lato trwa - jesteśmy w grze .. kolejny raz staramy się zmienić pogląd i ułatwić dostęp do szeroko pojętej kultury steet art'owej. Przybliżamy i pokazujemy niedalekie strefy kultury ale.. od słów do czynów. 10.08 (sobota) od godziny 18 - CELLOGRAFF Jam czyli Malowane graffiti na specjalnie rozwieszonej folii efekt końcowy będzie można obejrzeć podczas imprezy... przyświeca nam wciąż ta sama idea Peklaż + Sztuka w kolejnej odsłone .. jedno jest pewne wszystko powstanie w KOLORZE NEBIESKIM..


Gramofony:
RiskY - Muzyka towarzyszy mu przez całe życie. Kiedyś śpiewał w chórze i grał na gitarze elektrycznej,  ale od lat realizuje się przede wszystkim na gramofonach. Wierny wyznawca przewagi płyty winylowej nad nośnikami cyfrowymi. Zapalony digger oraz weteran graffiti. Ze swoimi płytami zdążył zwiedzić niemal wszystkie kluby w Warszawie i wielokrotnie wizytował lokale w różnych miastach Polski. Współtworzy duet didżejski Risky & Dook, specjalizujący się w syntezatorowym boogie i ciepłym disco. W setach nie gardzi również klasycznym hiphopem, funkiem i electro z wczesnych lat 80-tych, które pozostają dla niego najważniejszym źródłem inspiracji. Jego sety przepełnione są funkową energią, która wprawia do tańca nawet najbardziej opornych klubowiczów. Obecnie realizuje się jako promotor i współorganizator projektu Keep On Searchin'.

http://www.facebook.com/riskidone
http://www.mixcloud.com/thiskidnamedrisky/
http://www.facebook.com/KeepOnSearchin

Wae - dj, artysta - bliski klimatom graffti, wiec odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu... Stay Tuned !
http://lechmaslankiewicz.blogspot.com/
Co? Cellograf-live painting
Gdzie? Kolor Niebieski - Skwer im. Tadeusza Kahla, Warszawa
Kiedy? 10.08 , 18:00
Wjazd? free
Linki: 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza