poniedziałek, 8 lipca 2013

Pih - Dowód Rzeczowy Nr 3 - Odsłuch HD

28 czerwca premierę miała trzecia część trylogii „Dowód Rzeczowy Nr 3”. Najnowszy album białostockiego rapera Piha dostępny jest w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju oraz w internetowym sklepie www.preorder.pl. Na portalu youtube.com pojawiła się możliwość darmowego odsłuchu całego krążka.


Link do odsłuchu: http://www.youtube.com/....

Dowód Rzeczowy Nr 3” to długo zapowiadany album Piha, którym raper zamyka trzyletnią sagę. W opinii osób z otoczenia muzyka, które miały okazję zapoznać się z materiałem przedpremierowo, jest to najlepsza część z cyklu „Dowód Rzeczowy”. Pih w znakomitej formie kończy zapoczątkowaną w 2010 roku trylogię.


Urodzony w Białymstoku muzyk za pomocą mistrzowskich, przesiąkniętych metaforami tekstów po raz kolejny zdaje relację z otaczającej nas rzeczywistości. Oprócz tego Pih zdecydował się wziąć także na celownik polityków i celebrytów, którzy zostali przez rapera napiętnowani w bezlitosny sposób. Za warstwę muzyczną płyty odpowiada multiinstrumentalista Marcin „Pawbeats” Pawłowski, Matheo, WhiteHouse, David Gutjar oraz Puzzel


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza