środa, 17 lipca 2013

27-28.07 Lublin: MEETING OF STYLES 2013

W dniach 27-28 lipca w Lublinie odbędzie się impreza Meeting Of Styles 2013 - spotkanie czołówki writerów z całego świata. Jam, pokazy filmów, instalacje. Malowanie ściany przy Hali Globus. Wbijać!


"Meeting of Styles jest to Międzynarodowy Festiwal Sztuki Muralu (Graffiti), który wywodzi się z niemieckiego Festiwalu „Wall Street Meeting”. Główną ideą imprezy jest ukazanie graffiti jako jednego z rozwijających się kierunków sztuki w przestrzeni publicznej oraz dającym pole do twórczego działania młodym ludziom oraz rozwijania ich pasji i zainteresowań. W Lublinie Meeting Of Styles gości od 2011 roku najlepszych writerów z całej Polski i świata.

Kluczowym założeniem formuły imprezy jest zaproszenie do udziału w wydarzeniu szerokiego grona odbiorców. Wall Street Meeting zapoczątkowano w niemieckim mieście Wiesbaden w 1997 roku. Od tamtej pory Wall Street Meeting jest największą europejską imprezą hip hop - graffiti – break dance, zrzeszającą środowisko młodych ludzi i promocję ich talentów.

Zgodnie z koncepcją marki Lublin.Miasto Inspiracji, miasto promuje wszelkie przedsięwzięcia wspierające lukratywność i aktywność młodych ludzi. Wpisanie się w założenia Wall Street Meeting umożliwia korzystanie z doświadczenia i popularności wydarzeń w Wiesbaden, co niewątpliwie podnosi również prestiż lubelskiej imprezy. Sukces wcześniejszych edycji Meeting of Styles dowodzi, że w Lublinie jest duże zapotrzebowanie na tego rodzaju wydarzenia, a niezwykle prężnie działające lokalne środowisko osób zainteresowanych sztuką graffiti co roku zwiększa jej zasięg i sprawia, że program jest coraz bardziej różnorodny i ciekawy.

Artyści 2013:
Polska, Hiszpania,Francja,Czechy, Węgry, Niemcy, Brazylia, Venezuela"

Co? MEETING OF STYLES 2013
Gdzie? Lublin
Kiedy? 27-28.07 , 11:00
Wjazd? free
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza