poniedziałek, 22 lipca 2013

26.07 Warszawa: Zrób To Na Kwadracie vol. 3

Trzecia edycja pikniku na rapie Zrób To Na Kwadracie. Czeka na Was jam graffiti, jam taneczny, grill, kiermasz płyt & za deckami staną Dj Anusz oraz Dj Finger, wjazd free - zapraszamy!!!


"Nadejście gorących letnich miesięcy niechybnie oznacza, że najwyższy czas spotkać się na 3 odsłonie ursynowskiego jamu ZRÓB TO NA KWADRACIE!

Wakacyjna impreza, którą organizujemy cyklicznie od 2011 roku, wciąż się rozrasta formułą i rozmachem - w tym roku nie będzie inaczej :) Czekają Was taneczne rytmy funku, hip-hopu, boogie, party-breaków, mash-upów, electro i new-discowych editów, serwowane prosto z adapterów.

Do tego GRAFFITI JAM z prawdziwego zdarzenia, JAM TANECZNY (mamy nadzieję na powtórzenie zeszłorocznego SOUL TRAINU :) + bboys + bgirls (oczywiście otwarty dla WSZYSTKICH chętnych!), kiermasz płyt, grill i luzująca serdeczna atmosfera na kameralnym, a jednocześnie położonym w samym sercu Ursynowa, dziedzińcu LOCAL CAFE (dawna Cafe Rozkosz) przy ul. WIOLINOWEJ 2A.

Wkrótce uzupełnimy info o więcej konkretów, co do atrakcji, jakie na Was czekają :) Stay tuned, a tymczaem rezerwujcie termin!

Zapraszamy serdecznie!

Wstęp oczywiście za FREE!"Co? Zrób To Na Kwadracie vol. 3
Gdzie? Local Cafe - ul. Wiolinowa 2A, Warszawa
Kiedy? 26.07 , 16:00
Wjazd? free
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza