czwartek, 11 lipca 2013

16 - 21.07 Sobieńczyce / k. Żarnowca: ROCKSTAR MAD SKILLZ FESTIVAL

W dniach 16-21 lipca odbędzie się pierwszy w Polsce festiwal łączący muzykę i sporty motorowe. W planie koncerty Dog Eat Dog, Frontside, Materia, Tede, Północ Centrum Południe, Kaen i Brahu. Mistrzostwa Polski we Freestyle Motocrossie, Quadcrossie, Superenduro, Motocrossie Kobiet oraz strefa północna w Motocrossie mężczyzn, zawody BMX i MTB, testy sprzętów off-road, Strefa Moto-art; Strefa Mad Skillz INK; Strefa Extreme, Strefa Hip-Hop Skillz no i jeszcze raz PCP na scenie - nie może Was tam zabraknąć!


"Od 16 do 20 lipca w Sobieńczycach koło Żarnowca odbędzie się pierwszy w Polsce festiwal łączący ze sobą świetną muzykę, sporty motorowe, sporty akcji oraz szalone atrakcje towarzyszące. A to wszystko w alternatywnym świecie, w którym rządzi adrenalina w czystej postaci, a czas spędza się na zabawie i koncertach takich gwiazd jak Dog Eat Dog, Frontside, Materia czy też Tede, JWP, Obywatel MC, Kaen i Brahu.


Pewna historia...

W siermiężnych latach 80-tych XX wieku tłumy ściągały nad Jezioro Żarnowieckie niczym do ziemi obiecanej by budować piękną, jarzącą się atomem przyszłość. Elektrownia jądrowa, która miała być szczytowym osiągnięciem PRL powstawała wraz z okoliczną infrastrukturą dzięki wspólnej, ciężkiej pracy napływowego kolektywu. Robotnicy z pełnym zapałem konstruowali kolejne
betonowe reaktory, a po pracy umilali sobie czas urządzając koncerty, zabawy oraz ścigając się na Komarach i MZ-kach wokół jeziora. To były piękne czasy!

Niestety wkrótce cały projekt legł w gruzach. Budowę elektrowni wstrzymano, a poddawani ciągłemu promieniowaniu radioaktywnemu robotnicy powoli znikali z Żarnowca. Po wielu latach na miejscu została jedynie grupa najsilniejszych i najszybszych, zmutowanych pod wpływem promieniowania zapaleńców, którzy w pobliskich Sobieńczycach zbudowali swoją osadę. Wybrańcy, którzy przetrwali promieniowanie mieszkają tu po dziś dzień, bawią się, grają muzykę, ścigają i latają na motocyklach doskonaląc swoje tricki.

Atrakcje festiwalu podzielone zostały na 3 części:

1. Muzyka – będzie towarzyszyć uczestnikom przez pięć dni. Codziennie bawić się będzie można przy dj’skich setach. A w weekend dodatkowo poszaleć pod sceną, gdzie wystąpią gwiazdy muzyki reprezentujący gatunki Rock/Hard-Core/Reagge/Hip-Hop. I tak w piątek będziecie mieli okazję spędzić wieczór przy hip-hopowych dźwiękach, zawitają do nas m.in. Tede, JWP, Obywatel MC, Kaen, Brahu oraz legendarne Północ Centrum Południe. Natomiast w sobotę cięższe brzmienie poleci za sprawą Dog Eat Dog, Frontside, Materii czy Black Hearts.


2. Sport – podczas festiwalu rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski we Freestyle Motocrossie, Quadcrossie, Superenduro, Motocrossie Kobiet oraz strefa północna w Motocrossie mężczyzn. Odbędą się również zawody BMX i MTB. A każdy kto będzie chciał podszkolić swoje umiejętności będzie mógł wziąć udział w obozach treningowych w dyscyplinach MX/FMX/BMX/MTB pod okiem profesjonalnych trenerów. Oprócz tego odbędą się testy sprzętów off-road.

3. Strefy – na wszystkich uczestników, oprócz niesamowitego klimatu, czekać będzie masa atrakcji towarzyszących, m.in. Strefa Moto-art (gdzie pasja do motoryzacji spotka się ze sztuką); Strefa Mad Skillz INK (gdzie będzie można sprawić sobie tatuaż lub kolczyk); Strefa Extreme (gdzie każdy z uczestników będzie mógł podnieść poziom adrenaliny w organizmie - nie tylko patrząc na to co wyprawiają profesjonalni zawodnicy); Strefa Hip-Hop Skillz (gdzie pod okiem najlepszych reprezentantów czterech elementów kultury Hip-Hop będzie można podszkolić się w takich dziedzinach jak graffiti, dj’ing, breakdance); Strefa Ride or Die (to zlot motocyklowy dla wszystkich pasjonatów jednośladów); Strefa M.A.D (Mały Ale Dzik) KIDZ (gdzie pod profesjonalną opieką będzie można zostawić swoje pociechy, lub wraz z nimi skorzystać ze specjalnych atrakcji dla najmłodszych i rodzin).

Przedsprzedaż biletów w cenach promocyjnych do 7 lipca – dodatkowo w tym terminie kupując pakiet 4 biletów - piąty otrzymujecie gratis. Weź przyjaciół i stwórz z nami historię pierwszej edycji Rockstar Mad Skillz Festival!
 
Teraz już nic nie będzie takie samo - zapraszamy Was na Rockstar Mad Skillz - jedyny taki festiwal w Europie!!!" 

Co? ROCKSTAR MAD SKILLZ FESTIVAL
Gdzie? Ośrodek Sportów Motorowych "Speed Star", 84 - 110 Sobieńczyce gm. Krokowa
Kiedy? 16-21.07 , 8:00
Wjazd? bilety
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza