środa, 24 lipca 2013

10.08 Toruń: D-Styles / Modulators / CutManDoo @ NRD

10 sierpnia złoty strzał na mapie imprezowej wszystkich fanatyków scratchu i turntablismu - do Toruńskiego klubu NRD zawita człowiek-legenda: D-Styles! Na supporcie Modulators oraz Cut Man Doo - nic dodać nic ująć, widzimy się. Liczba wejściówek limitowana!


"D-Styles

Żywa legenda scratching'u i turntablism'u, człowiek, który jako pierwszy utarł nosa wielkiemu Q-Bert'owi pokazując, że za pomocą gramofonu i mixera można stworzyć niesamowitą muzykę, najbardziej melodyjny, niekonwencjonalny i inspirujący DJ w historii turntablism'u zagości w toruńskim NRD. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja aby zobaczyć i posłuchać na żywo wyczynów tego filigranowego Amerykanina rodem z Filipin. Jego mroczne sety będące mieszanką instrumentalnego hiphop'u w stylu lat 90'ych i nowoczesnych elektronicznych brzmień oraz dużej dozy scratch'u na poziomie, do którego nikt praktycznie jeszcze się nie zbliżył od wielu lat elektryzują publiczność zarówno w klubach LowEnd Theory, w których rezyduje, jak i na całym świecie. Jako członek legendarnych składów The Beat Junkies, The Invizible Scratch Pickles, Gunkhole, Ned Hoddings czy Rockhard Bastards przemierzał świat grając i udowadniając, że nie ma na Ziemi drugiego takiego DJ'a.

Modulators

Instrumentalny HIP HOP na samplerach, analogowym sprzęcie, gramofonach i taśmie - czyli Modulators i Insert Coin.
Co kryje się pod nazwą Modulators?
Jest to projekt stworzony przez Dj Eproma
- producenta, dj'a, turntablistę, który zdobył w 2007 roku 2 tytuły Mistrza Świata federacji IDA. Pozostały człon Modulatorów tworzą najwybitniejsi polscy turntabliści czyli Dj Ben oraz Dj Krótki. Na płycie także gościnnie udzielili się także: Dj Krime, Dj Falcon oraz Pan Zimna Łapa.

a także

CutManDoo
Basstraktor / Chmielix / Stosunkowodobry"


Co? D-Styles / Modulators / CutManDoo
Gdzie? klub NRD, ul. Browarna 6 - Toruń
Kiedy? 10.08 , 21:00
Wjazd? Wstęp: 15zł przedsprzedaż, 20zł w dniu imprezy
UWAGA!!! LICZBA BILETÓW OGRANICZONA!!!
W celu zakupu biletów prosimy o kontakt na email drunkndirty@o2.pl
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza