wtorek, 25 czerwca 2013

29.06 Warszawa: Keep On Searchin' All Stars x Praktik & Risky Feat. Hory/ ON&ON

Na kolejny mix przygotowany przez ekipę Keep On Searchin' musimy jeszcze troszkę poczekać, za to czas oczekiwania zdecydowanie umili wam wbitka na imprezę ALL STARS - w tą sobotę, na Barce. Za deckami: Praktik, Risky oraz Hory. "Zapowiada się taneczny koktail muzyczny, od klasycznego disco i boogie po edity, nu-disco czy szerokopojęty house" :))


"Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Keep On Searchin' . Tym razem imprezę sygnujemy jako All Stars, gdyż do premiery kolejnego miksu musimy jeszcze moment poczekać. O oprawę muzyczną wieczoru zadba dwóch teamowych wyjadaczy: Praktik i Risky a wspierać ich będzie Hory, znany z nieistniejacego już Pompon Teamu a obecnie odpowiedzialnego za audycję ON&ON w Radio Roxy.

www.facebook.com/KeepOnSearchin

Więcej o naszych bohaterach:

PRAKTIK:
DJ i producent muzyczny z Warszawy. Uczęszczał do szkoły jazzowej na ulicy Bednarskiej w Warszawie, jego miłość do muzyki spowodowała, że zajął się komponowaniem i tworzeniem muzyki nie tylko na gitarze, ale również na samplerach, urządzeniach analogowych oraz przy użyciu technik samplingu. Uznanie słuchaczy zdobył produkując klasyczny już album Dizkreta "IQ" (2002). Dobitnym potwierdzeniem talentu Praktika była wydana dwa lata później producencka solówka "Dobra Częstotliwość". Gościnnie kładł beaty Pezetowi, Eisowi i grupie 2cztery7. Znany jest kumatym słuchaczom jako doceniany producent mieszanki hip-hopu i soulu oraz współproducent i gitarzysta zespołu Dustplastic. Obecnie zafascynowany undergroundową muzyką taneczną (disco, house) Praktik słynie z szerokich horyzontów muzycznych i zamiłowania do czarnych płyt.

https://soundcloud.com/kubanowak
 
RISKY:
Muzyka towarzyszy mu przez całe życie. Kiedyś śpiewał w chórze i grał na gitarze elektrycznej, ale od lat realizuje się przede wszystkim na gramofonach. Wierny wyznawca przewagi płyty winylowej nad nośnikami cyfrowymi. Zapalony digger oraz weteran graffiti. Ze swoimi płytami zdążył zwiedzić niemal wszystkie kluby w Warszawie i wielokrotnie wizytował lokale w różnych miastach Polski. Współtworzy duet didżejski Risky & Dook, specjalizujący się w syntezatorowym boogie i ciepłym disco. W setach nie gardzi również klasycznym hiphopem, funkiem i electro z wczesnych lat 80-tych, które pozostają dla niego najważniejszym źródłem inspiracji. Jego sety przepełnione są funkową energią, która wprawia do tańca nawet najbardziej opornych klubowiczów. Obecnie realizuje się jako promotor i 2 głowa projektu Keep On Searchin'.

http://www.mixcloud.com/thiskidnamedrisky/

HORY:
Współtwórca Pompon Music. Od 2000 roku na scenie klubowej. Prowadził audycje w legendarnej Radiostacji i w Radio Jazz. Od 2009 roku, co tydzień promuje świeżą elektronikę w audycji ON&ON w Radio Roxy. Konserwatywny Dj, pozostał wierny płytom winylowym, które zawzięcie kolekcjonuje. Zaczynał od drum&bassu i jazzu, teraz najbliższe są mu dźwięki house i disco. Grał na wielu festiwalach w Polsce i zagranicą. Supportował takie sławy jak: Jazzanova, Daniel Bell, Alexander Robotnick, Chicken Lips, Cold Cut, Joakim. Odwiedził z płytami: Tel Awiw, Szanghaj, Pekin, Tokio, Seul, San Francisco, Sri Lankę, Madryt, Barcelonę, Leeuwarden, Berlin, Wiedeń, Bratysławę, Budapeszt, Kijów, Brześć, Laax, Isola Verde, Massocorto, Les des Alpes, Tignes, Alpe d'Huez

https://soundcloud.com/djhory
http://www.facebook.com/radio.on.and.on


Co? Keep On Searchin' All Stars x Praktik & Risky Feat. Hory/ ON&ON
Gdzie? Barka - Skwer im. Tadeusza Kahla, Warszawa
Kiedy? 29.06 , 21:00
Linki: 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza