sobota, 15 czerwca 2013

22.06 Warszawa: Siwers "Bez Ceregieli" PREMIERA | Niewidzialnej Nerki ROK | Dzwiękzłam AFTERPARTY @ Plac Zabaw

Na ukoronowanie przyszłego weekendu w stolicy w ramach oficjalnego after party Dźwiękzłamu zapraszamy do Placu Zabaw, gdzie odbędzie koncert premierowy Siwersa promujący jego najnowszy album "Bez Ceregieli" z udziałem gości m.in. JWP, HZD, Tomiko. Podczas tej imprezy celebrujemy także okrągły rok od kiedy to miała miejsce premiera albumu "Niewidzialna Nerka" - którego właśnie zapowiedziano wydanie reedycji w lekko zmienionej formie okładkowej;)


"Rap History Warsaw, S1 Warsaw, Aptaun Records i organizatorzy festiwalu Dźwiękzłam łączą siły, aby wspólnie z rapowymi głowami rozpocząć sezon wakacyjny w Warszawie.

Lato to czas relaksu i powrotu myślami do “starych dobrych czasów”. Taki klimat udzielił się doświadczonemu producentowi i raperowi z Targówka - Siwersowi podczas pracy nad jego najnowszym albumem “Bez Ceregieli”, który w całości zanurzony jest w złotych czasach hip-hopowej kultury, magicznych latach 90. Podobnie Niewidzialna Nerka czyli wspólny projekt członków S1 i RHW, jest jednym wielkim hołdem dla początków rapu na naszym podwórku z końca minionego wieku. Jego premiera miała miejsce dokładnie roku temu, naturalne jest więc połączenie tych dwóch wydarzeń - nowej boombapowej płyty członka Bez Cenzury oraz rocznicy wydania jednego z najgłośniejszych wydawnictw muzycznych 2012 roku w naszym kraju. Jeśli dołożymy do tego oficjalne afterparty festiwalu Dźwiękzłam odbywającego się tego dnia w stolicy oraz relaksujące otoczenie parku Agrykola, gdzie znajduje się Plac Zabaw, zapowiada się prawdziwy hip-hopowy klasyk!


Podczas jednej nocy odbędzie się koncert premierowy płyty Siwersa “Bez Ceregieli” - z gościnnymi występami JWP, Tomiko, HZD, Satyra, Małacha i Rufuza oraz Ani Kandeger, a także pierwszy raz od zeszłorocznej premiery Niewidzialna Nerka showcase & afterparty, na którym zagrają autorzy projektu DJ Steez (Rap History Warsaw) oraz Jedynak & J-son (S1 Warsaw) i goście specjalni.

KONCERT PREMIEROWY SIWERS “BEZ CEREGIELI”

Gościnnie JWP, Tomiko, HZD , Satyr, Małach, Rufuz oraz Ania Erman Kandeger


NIEWIDZIALNEJ NERKI ROK

Pierwszy warszawski showcase rok do premiery

DJ Steez (Rap History Warsaw)
Jedynak & J-son (S1 Warsaw)"

Co? Siwers "Bez Ceregieli" PREMIERA | Niewidzialnej Nerki ROK | Dzwiękzłam AFTERPARTY
Gdzie? Plac Zabaw - ul. Myśliwiecka 9, Warszawa
Kiedy? 22.06 , 22:00
Wjazd? free
Linki:
dołącz do wydarzenia na fb

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza