sobota, 15 czerwca 2013

21.06 Warszawa: MetaHydepark / DźwiękZłam 2013 Before Party

Oficjalne before party przed Dźwiękzłamem w galerii V9, czyli wieczór otwarty na wszelkie malowanie: "Chłopaki, dziewczyny, zwierzęta, zapraszamy na MetaHydepark! Wpadnijcie do V9 pomalować razem z nami i z naszymi gośćmi. Nie trzeba umieć, ani się na tym znać, wystarczy lubić ten magiczny moment kiedy kolorowa chmura radośnie wylatuje z małej dziurki na końcu spreja."


"Czym jest HydePark? Londyński Hyde Park to forum wolnego słowa, a nasz to forum samowolnego malowania, bazgrania i chlapania. W Londyńskiem HydeParku przemawiali m.in. Karol Marks i Włodzimierz Lenin - u nas występowały równie znakomite nazwiska, m.in.: Roem, Tybex, Krik, Gosia Bartosik, czy Mrufig. Projekt ruszył w marcu ubiegłego roku. Bohaterem każdej edycji był inny artysta, ale stałą zasadą był swobodny dostęp do ściany dla każdego kto chciał pomóc, lub poprzeszkadzać. Teraz HydePark powraca w wersji zagęszczonej: dajemy wam wszystkie ściany, różne dziwne podobrazia, meble, zeszyty, blackbooki i co tylko się da. Zamiast jednego dnia - cały miesiąc. zamiast jednej gwiazdy rzucamy wam pod nogi cały nieboskłon. W tym malarskim pandemonium brakuje jeszcze tylko was!

Malować można już, teraz, zaraz, ale 21 czerwca zapraszamy was na huczny wernisaż MetaHydeparku, oczywiście z bazgraniem na żywo! I nie będzie to jedyna atrakcja wieczoru, gdyż będzie to jednocześnie Before Party projektu DźwiękZłam 2013. W programie muzyczno-taneczny Breaking Jam, a zagrają dla was:

Vasquez (Broken Glass 2)
Thomaz (Rockafellaz)
Piotras (The Most Broken)
"  


Co? MetaHydepark / DźwiękZłam 2013 Before Party
Gdzie? Galeria V9 - ul. Hoża 9, Warszawa
Kiedy? 21.06 , 19:00
Wjazd? free
Linki: 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza