piątek, 14 czerwca 2013

15.06 Warszawa: DJ CZARNY/TAS "Time to Build" Release Open Party feat: Sonar Soul & Risky

"DJ Czarny/Tas to duet DJ'sko-producencki. Ich muzyka to połączenie rapu, jazzu, soulu i współczesnej elektroniki. Wicemistrzowie Świata DJ'ów IDA 2011, Mistrzowie Polski DJ'ów IDA 2011 w kategorii Show." Zapraszamy w sobotę do Cudu Nad Wisłą: "Time to Build" - na supporcie Sonar Soul / U Know Me oraz Risky / Keep On Searchin'


"Pasja muzyka rap, jazz, soul. CZARNY i TAS właśnie wydali drugą płytę "Time To Build". Musicie to usłyszeć:)

Zadebiutowali albumem Passion, music, hip-hop wydanym w 2011 roku. Zagrali wspólnie dziesiątki live act'ów oraz setów dj'skich w wielu polskich miastach (m.in. koncertując wspólnie z Raashanem Ahmadem), trzykrotnie gościli na Ukrainie i raz we Francji – w Paryżu – supportując legendarnego funkowego puzonistę – Fred'a Wesley'a).

DJ Czarny - turntablista, dj, producent. Wicemistrz Świata Dj'ów IDA 2011, Mistrz Polski Dj'ów IDA 2011 w kategorii Show. Wywodzi się z muzykalnej rodziny, na co dzień studiuje Reżyserię Dźwięku. W maju 2011 w ramach duetu Dj Czarny/Tas wydał debiutancką płytę zatytułowaną "Passion, music, hip-hop".

Jako turntablista ma na swoim koncie sukcesy w ogólnopolskich konkursach:

- Bruk Dj Battle (2009) - 2 miejsce (kategoria freestyle)
- Vestax Skrecz.com Battle (2008) 4 miejsce (kategoria freestyle)
- Bruk Dj Battle (2007) - 1 miejsce (kategorie freestyle i show)

Zagrał gościnnie na koncertach, na których wystąpili m.in. Raashan Ahmad, Muneshine, Smarki Smark, Te-Tris, Eldo, Wena/Rasmentalism, Hi-Fi Banda. Występował w wielu poznańskich klubach (Blue Note, Czytelnia, Opcja, 8 Bitów, U Bazyla, Pod Minogą). Po premierze debiutanckiej płyty wraz z Tasem podróżował po Polsce grając live act'y i sety dj'skie.

Tas - od kilku lat związany zawodowo z muzyką, producent, aktywista muzyczny, organizator koncertów, kolekcjoner płyt winylowych. Twórca marki proporcja.com, organizator cyklicznych imprez Fat Beats oraz Beat Battle, goszczących muzyków z kraju i zagranicy. Wicemistrz Świata Dj'ów IDA 2011, Mistrz Polski Dj'ów IDA 2011 w kategorii show. Twórca muzyki na wydany w 2011 roku wraz z Dj'em Czarnym album "Passion, music, hip-hop”. Promując go zagrali wspólnie live act'y oraz sety dj'skie w całym kraju.

http://www.djczarnytas.com/
https://soundcloud.com/djczarnytas

O support tego wieczoru zadba dwóch lokalnych wyjadaczy z ekip: U Know Me i Keep On Searchin' czyli:

Sonar Soul

Pochodzący z warszawskiej Pragi producent i DJ zadebiutował w 2001 płytą Namaste "Lot 76", dzięki której miał okazję wystąpić w studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. Współtwórca wielu projektów muzycznych jak Namaste Soundsystem, Jazzavie, Confashion Orchestra czy Basalias (wespół z Wojtkiem Urbańskim i Teielte). Jako Sonar Soul w wytwórniach Funky Mamas & Papas i Razmatazz, będącymi siostrzanymi labelami U Know Me Records, wydał dwa single: winyl - Feelosophy, oraz digital - Adore, na który remiksy stworzyli czołowi producenci polskiej sceny elektronicznej.

Członek kolektywu dj'sko/producenckiego Junoumi Crew. Jako DJ grał w większości znaczących klubów w Polsce. W 2012 wraz z repezentacją U Know Me Records zagrał na Heineken Open'er Music Festiwal 2012.

www.mixcloud.com/sonarsoul

Risky

Muzyka towarzyszy mu przez całe życie. Kiedyś śpiewał w chórze i grał na gitarze elektrycznej, ale od lat realizuje się przede wszystkim na gramofonach. Wierny wyznawca przewagi płyty winylowej nad nośnikami cyfrowymi. Zapalony digger oraz weteran graffiti. Ze swoimi płytami zdążył zwiedzić niemal wszystkie kluby w Warszawie i wielokrotnie wizytował lokale w różnych miastach Polski. Współtworzy duet didżejski Risky & Dook, specjalizujący się w syntezatorowym boogie i ciepłym disco. W setach nie gardzi również klasycznym hiphopem, funkiem i electro z wczesnych lat 80-tych, które pozostają dla niego najważniejszym źródłem inspiracji. Jego sety przepełnione są funkową energią, która wprawia do tańca nawet najbardziej opornych klubowiczów. Obecnie realizuje się jako promotor i 2 głowa projektu Keep On Searchin'.

http://soundcloud.com/riskyone
http://www.mixcloud.com/thiskidnamedrisky/

Co? DJ CZARNY/TAS "Time to Build" Release Open Party feat: Sonar Soul & Risky
Gdzie? Cud Nad Wisłą - Bulwar Flotylli Wiślanej, Warszawa
Kiedy? 15.06 , 21:00
Wjazd? free
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza