poniedziałek, 27 maja 2013

SPINLAB DJ SCHOOL / otwarcie 8.06 / open day 9.06

SPINLAB - szkoła Dj'ingu i produkcji muzycznej powstała z inicjatywy Kebsa i Falcona. "Szkoła, warsztaty, prezentacje, testy sprzętu, skrecz sesje, jamy, imprezy, branżowa gadka". SPINLAB mieści się w przytulnych wnętrzach 1500m2 w Warszawie, w najbliższy weekend otwarcie - Skrecz Sesja, Skrecz Contest, impreza, warsztaty.


"SPINLAB to nowa inicjatywa, mająca na celu wymianę informacji i doświadczeń w zakresie szeroko pojętej sztuki DJ'ingu i produkcji muzycznej. (...) Nie jesteśmy inicjatywą "latającą" - znajdujemy się w jednym, przyjaznym miejscu - w budynku kultowego 1500m2. Nasze zaplecze sprzętowe jest bogate i stanowią je klubowe standardy."
8.06 - SPINLAB DJ SCHOOL - OFICJALNE OTWARCIE - OTWARTE WARSZTATY, SKRECZ SESJA + CONTEST, AFTERPARTY !

"Wydarzenie podzielone jest na część dzienną oraz afterparty. Część dzienna to otwarta dla wszystkich skrecz sesja, warsztaty i contest z nagrodami. Oprócz tego, w osobnym pomieszczeniu, uruchomione będzie w pełni wyposażone stanowisko DJ-skie (mikser, 2 gramofony, dwa CD-playery i system Digital DJ) dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w miksowaniu pod okiem instruktora. Wpadnij zobaczyć jak wygląda SPINLAB i sprawdź naszą ofertę!


Zasady skrecz contestu - każdy uczestnik dostaje ten sam eliminacyjny bit, czas 1 minuta. Wybieramy półfinałową 4, a później finałową dwójkę. Walka o trzecie miejsce również się odbędzie. Nagrody fundują: Prosto, Show System, Stanton, djshop.pl, SideOne.

13:30 - drzwi otwarte
14:00 - 17:30 - Skrecz Sesja (w trakcie pokazy, jam itd.)
17:30 - 18:30 - Skrecz Contest z nagrodami
19:00 - koniec części dziennej

21:00 - ? - Afterparty na Patio 1500m2, zagrają założyciele SPINLAB - Falcon1, Kebs oraz goście specjalni.


dołącz do wydarzenia na fb 


9.06 - DZIEŃ OTWARTY SPINLAB DJ SCHOOL / DARMOWE ZAJĘCIA Z DJ-INGU NA KAŻDYM POZIOMIE

Żeby wziąć udział, trzeba wysłać zgłoszenie na adres mailowy info@spinlab.dj. Prosimy o określanie poziomu, który Was interesuje. LIMIT - 4 OSOBY NA ZAJĘCIA - DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. JEDNA OSOBA MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W JEDNEJ POKAZOWEJ LEKCJI.

ROZKŁAD JAZDY:

12:00-13:30*lekcja poziom Podstawowy 1 (dla tych, którzy startują od zera)
14:00-15:30*lekcja poziom Podstawowy 2 (dla tych, którzy podstawy mają już za sobą)
16:00-17:30*lekcja poziom Zaawansowany (dla tych, którzy potrafią już dostosowywać tempo zanim skończy się grający numer :)
18:00-19:30*lekcja Turntablism

dołącz do wydarzenia na fb 
www.facebook.com/spinlabdj
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza