poniedziałek, 27 maja 2013

6.06 Warszawa: DIOX & the Returners

Szóstego czerwca we wnętrzach klubu Zinc zapanuje muzyka podwórkowa a serwować ją będą  Diox & The Returners. Bilety już w obiegu, wpadajcie!


"DIOX...
...współzałożyciel zespołu HIFI Banda, z którym nagrał 3 nieoficjalne płyty oraz 2 oficjalne wydane nakładem Prosto Label: „Fakty, Ludzie, Pieniądze” i „23:55”. W swoim dorobku ma utwory z czołówką polskiej sceny rapowej. Współpracował z takimi raperami jak: Sokół, Eldo, Vienio, Pezet, Fokus, Tede i Numer Raz, Pyskaty, Ero i Kosi i inni. Wystąpił na ponad 200 imprezach w całym kraju oraz, razem z HIFI Bandą, reprezentował Polskę na jednym z największych festiwali hiphopowych w w Europie – Hip Hop Kemp (Hradec Kralove, Czechy)!

Klip do solowego kawałka Dioxa „Mieli być tu”, który znalazł się na debiutanckim albumie HIFI Bandy – „Fakty, ludzie, pieniądze”, został obejrzany w internecie ponad 1,5 miliona razy w niespełna rok od premiery.

The Returners...

... duet producencko-didżejski stworzony przez Little'a i DJ-a Chwiała. Ich debiutancki singiel winylowy „Different Places One Hip-Hop” ukazał się we wrześniu 2007 roku nakładem Asfalt Records. W tej wytwórni grupa wydała również swoje kolejne produkcje na płytach winylowych: „Do You” oraz „Got Fire”. W 2008 i 2010 roku wydali 2 wspólne albumy z El Da Sensei (członkiem legendarnego składu The Artifacts). Drugi z tych albumów – „GT2: Nu World” ukazał się również w USA nakładem nowojorskiego Coalmine Records.

...zatem mixujemy dla Was ten wybuchowy zestaw i nawet nie pytamy, czy będziecie w ZiNC na ich koncercie... tego nie da się nie zobaczyć!"

Co? DIOX & the Returners
Gdzie? ZINC - ul. Kolejowa 4/6, Warszawa
Kiedy? 6.08 , 20:00
Wjazd?
w przedsprzedaży 30 PLN
w dniu koncertu 40 PLN
Serum Sklep
California Skateshop
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza