poniedziałek, 27 maja 2013

1.06 Żnin: Break Art Party

Ż do N Rap zaprasza na Break Art Party - impreza odbędzie się 1 czerwca w Żninie. Od godz. 17:30 na deptaku m.in. kręcić się będzie jam z ekipą Napad na Funk + zaproszeni bboys & bgirls ze stolicy, Gorzowa, Poznania oraz Wągrowca. Za deckami Dj Sfuj Człowiek. Od godz. 20 w Tropikalnej Sztanderze będą się odbywać koncerty, na scenie tego wieczoru pojawią się: hihp crew, Mały x Retron, Tatar x Rózga, Bathazz x Musiel oraz Pafarazzi z Mełcinem!


"1 czerwca godz. 17.30 zaczynamy na deptaku przy ulicy Lewandowskiego ( koło Tropikalnej Sztandery). Ekipa z "Napad na Funk” tańczyć będzie na matach z muzyką graną na żywo. Zobaczycie min. w akcji: Buli (perka z bębniarzami), Dj Sfuj Człowiek (decki). Przyjadą do nas B-boye z Warszawy, Gorzowa, Poznania oraz Wągrowca. W tym samym czasie malować Graffiti aerografem będzie Orzeł (Świeżo Malowane BDG). Pokazy na deptaku potrwają do godz. 19.30. Resztę swoich możliwości tanecznych pokażą w Tropikalnej Sztanderze.

O godz. 20.00, przenosimy się do ww. klubu, gdzie zaczną się koncerty. Na scenie pojawią się tacy artyści jak: hihp crew, Mały x Retron, Tatar x Rózga, Bathazz x Musiel i główny koncert zagra Pafarazzi z Mełcinem! Tego wieczoru Czeka na nas 5 koncertów, wolne mikrofony, B-boye na parkiecie i after party (Dj SC)."


Co? Break Art Party
Gdzie? 17:30 - 20:00 / deptak przy ulicy Lewandowskiego ( koło Tropikalnej Sztandery) // 20:00 Tropikalna Sztandera - ul. Lewandowskiego 2, Żnin
Kiedy? 1.06 , 17:30 // 20:00
Wjazd? 7zł // koncerty
Linki: 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza