poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Kajman „Kły” (prod. Bob Air) – teledysk

„Kły” to kolejny teledysk promujący nadchodzący album Kajmana. „Prototyp” ukaże się 24 maja, nakładem wytwórni Step Records. Za bit w numerze odpowiada Bob Air, skrecze wykonał DJ Ace. Klip to dzieło ekipy DigitalFlow. Przedsprzedaż krążka w specjalnym pakiecie z koszulką i bonus dyskiem z remixami singli, trwa własnie na www.preorder.pl.


„Prototyp” to całkiem nowa jakość w stosunku do dotychczasowych dokonań rapera. Przy tworzeniu krążka artysta garściami czerpał inspirację wprost zza Oceanu, jednocześnie nie zapominając o korzeniach gatunku, co w efekcie dało prawdziwą mieszankę wybuchową.


Równie różnorodna jest także warstwa tekstowa. Na „Prototypie” znajdziemy charakterystyczne braggowe numery, ugruntowujące pozycję Kajmana jako jednego z najlepiej posługujących się słowem polskich raperów, refleksyjne kawałki dotyczące wspomnień z dzieciństwa, relacji z ojcem, kontrastujące z plastycznymi i pełnymi gniewu opisami obecnej sytuacji społeczno-politycznej w kraju. Nie zabrakło także miejsca na tematy damsko-męskie.


Do tej pory prócz „Kłów” album promują single:  „Moje 5 minut”, „Bad Boy” oraz „Siemasz”.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza