poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Hary / Zeus -„7 grzechów EP” TRACKLISTA

20 grudnia 2012 roku był dla grupy a obecnie wytwórni Pierwszy Milion dniem szczególnym. Do hermetycznej ekipy tworzonej do tej pory przez Joteste, Zeusa i grających z nimi DJ’a Cube’a oraz DJ’a MixAira dołączyła kolejna osoba:


HARY

Hary to raper pochodzący z Bełchatowa ale od paru lat mieszkający w Łodzi. Wypuścił w podziemiu kilka projektów, w tym dwie EPki we współpracy z producentem Grezzem. Obecnie pracuje nad pełnym albumem wyprodukowanym przez Grezza.


Teksty Harego charakteryzuje zarówno refleksyjność jak i twarda walka o własne zdanie i poglądy. Jego koncerty to żywe, energetyczne show. Nic dziwnego więc, że jego osoba jest jedną z pierwszych, które dołączają do ekipy Pierwszego Miliona.

Hary / Zeus -„7 grzechów EP”W ramach rozgrzewki i przedstawienia Harego szerszej publiczności, pod koniec kwietnia 2013 roku wytwórnia Pierwszy Milion we współpracy ze Step Records wydaje EP’kę stworzoną przez Harego razem z Zeusem, który na tym projekcie zajął się całą warstwą muzyczną. EPka zawierać będzie siedem, w dużej mierze energetycznych, koncertowych utworów. Nagrań na EP’kę dokonano w łódzkim MarAtlon Studio a za mix i mastering całości materiału odpowiada Nawiedzony Dom.

Materiał wydany jest w formie wysokiej jakości digipacka i zawiera dwa krążki CD. Na pierwszym znajduje się właściwy materiał czyli EP „7 grzechów”. Druga płyta zawiera instrumentalne wersje wszystkich utworów z EPki i jest to swoisty ewenement w dyskografii producenta płyty czyli Zeusa, który do tej pory nie publikował nigdzie instrumentalnych wersji swoich utworów.

Link do płyty na www.preorder.pl:

TRACKLISTA:

CD1:
01. Mam chwilę (skrecze: DJ MixAir)
02. Mój czas (skrecze: DJ Cube)
03. Funktastyczny (skrecze: DJ Cube)
04. Siła pasji (skrecze: DJ MixAir)
05. To, co nas różni (gościnnie: Maro, skrecze: DJ MixAir)
06. No name (skrecze: DJ Cube)
07. To ten moment

Słowa, rap: Sławek "Hary" Fajek, w utworze 05: Sławek "Hary" Fajek i Marek "Maro" FajekMuzyka: Kamil "Zeus" Rutkowski

Skrecze: w utworach 01, 04, 05 - Maciej "DJ MixAir" Nieczuja-Urbański; w utworach 02, 03, 06 - Jakub "DJ Cube" Dowlaszewicz

CD 2 (INSTRUMENTALE)
01. Mam chwilę (INSTRUMENTAL)
02. Mój czas (INSTRUMENTAL)
03. Funktastyczny (INSTRUMENTAL)
04. Siła pasji (INSTRUMENTAL)
05. To, co nas różni (INSTRUMENTAL)
06. No name (INSTRUMENTAL)
07. To ten moment (INSTRUMENTAL)

Muzyka: Kamil "Zeus" Rutkowski

EP „7 grzechów” to projekt mający za zadanie przybliżenie postaci Harego większej liczbie osób i przygotowanie na długogrający projekt tworzony z producentem Grezzem. Premiera longplaya zaplanowana jest na koniec 2013 roku.

Strony WWW

Oficjalny profil fb Harego:
Oficjalny profil fb Zeusa:
Oficjalny profil fb wytwórni Pierwszy Milion:
Oficjalny kanał youtube wytwórni Pierwszy Milion:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza