środa, 3 kwietnia 2013

8.04 Warszawa: Warsztaty Scratching Secrets

8 kwietnia zapraszamy do Klubu 55 na warsztaty Scratching Secrets, które zostaną poprowadzone przez zwycięzcę Beat4Battle Russia- CH (electrofood) oraz Dj Chemist’a- wykładowcę Alfa Dj’s Academy. W czasie spotkania planujemy pokaz i tłumaczenie trików, granie back to back, sposób produkcji bitów na KOGR EMX1 i ESX1.


CH (Electrofood) to Dj i beatmaker z Mińska. Pochodzi z rodziny muzyków i od najmłodszych lat miał eksperymentował muzycznie ze wszystkim co było w zasięgu jego ręki: syntezatorami, gitarami czy wzmacniaczami. Posiada muzyczne wykształcenie, jest autorem znanych na Białorusi „BUNKER” imprez. Od 2010 zagłębia się w techniki Scratch, a jego działania można usłyszeć podczas Scratch battles na Białorusi i w Rosji. Jako jedyny reprezentuje swój kraj na yourlooper.com. Uważa, że w scratch’u jak i we wszystkim dzielenie się umiejętnościami i obustronna wymiana to podstawa.

CH elektrofood to zwycięzca tegorocznego BeatsBattle Russia

DJ Chemist zaczął grać w 2001 roku jako hip hop Dj. Nie mając możliwości kupna własnego sprzętu pierwszy komplet deków i mikser złożył własnoręcznie. Scratch wciągnął go niemalże błyskawicznie. W latach 2003-2005 grał w składzie trzech hip hopowych zespołów podczas mistrzostw breaking’owych na Białorusi. Obecnie jego Scratch można usłyszeć na wielu imprezach w Warszawie (Mandala, Luzztro, Cząstki Elementarne, Znajomi Znajomych, Klub 55). Bierze udział w wielu projektach muzycznych (Leonoff, Orkiestra Ukulele) i razem z CH (Electrofood) produkuje własne TTM’y.

Wszystkie pytania na mail: Dj.chemistman@gmail.com

Co? Warsztaty Scratching Secrets 
Gdzie? Klub 55 - ul. Żurawia 32/34, Warszawa
Kiedy? 8.04 , 19:00
Wjazd? 20pln
Linki:
dołącz do wydarzenia na fb

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza