środa, 3 kwietnia 2013

5.04 Warszawa: 6 Urodziny Aloha Entertainment

Aloha! 5 kwietnia wydawnictwo Aloha Entertainment świętuje hucznie swoje 6. urodziny w warszawskim klubie 55. Na imprezie zagrają: Proceente & Łysonżi Dżonson (koncert DZŻMC Mixtape), Green, Skorup, Flint, Kubson oraz wielu gości specjalnych: zespół Mimi Manu, Mały Esz, Emazet, Ciech, WdoWA, Numer Raz, Szyna, Kamel, Muflon, Siódmy, Igorilla, Kolso, Ero, WSZ, Spinache, Piter Pits. O odpowiednią muzykę zadbają DJ Anusz i DJ Abdool. Imprezę poprowadzi Rufin MC.


Proceente & Łysonżi Dżonson – ten pierwszy jest człowiekiem-orkiestrą: raperem, dziennikarzem, wydawcą, freestyle'owcem, założycielem Aloha Entertainment oraz rapowym aktywistą, drugi zaś działa od 1999 roku, a debiutował na scenie dekadę temu. W przeszłości współtworzyli klasyczny zespół Szybki Szmal, a na imprezie zagrają koncert promujący Dzień z Życia Mistrza Ceremonii Mixtape.

Green – reprezentant łódzkiej sceny rapowej. Ma na swoim koncie świetnie przyjęty solowy album „Kryptonim Monolog”, który ujrzał światło dzienne w 2010 roku. W kwietniu zadebiutuje na legalu płytą „Buntownicy i Lojaliści”, która zostanie wydana przez Aloha Entertainment we współpracy ze Step Records.

Skorup – raper i producent muzyczny, będący obecnie członkiem MaxFloRec. Jest autorem trzech solowych płyt, a także wydawnictwa „Kosmos” składu o tej samej nazwie, który tworzą oprócz niego Bu, Metrowy i HK Rufijok.

Flint – młody warszawski raper. W 2012 roku jego album „Warszawskie ZOO” pojawił się w legalnym obiegu. Niedawno został jednym z nowych artystów wytwórni Koka Beats, a już jesienią ma pojawić się jego kolejny krążek pt. „Stary Dobry Flint”.

Kubson – działający od 1998 roku raper i producent z Warszawy, mający na swoim koncie dwa solowe albumy: „Materiał numer jeden” oraz „Igłę w stogu PCV”. Szerszej publiczności dał się ostatnio poznać za sprawą gościnnego występu na EP-ce Pelsona.


oraz wielu gości specjalnych:

Mimi Manu – zespół sześciorga niezwykle otwartych muzycznie osób. Jego cechą charakterystyczną jest bogate instrumentarium, a także ciągła chęć eksperymentowania, która sprawiła, że członkowie MM współpracowali już z artystami reprezentującymi zarówno rap, jazz, jak i rock.

Mały Esz – warszawski raper. Jest współautorem klasycznego albumu „Szybki Szmal Mixtape 2005”, w przeszłości wydał także solowy krążek „Bez Zabezpieczeń”, będący jednym z najbardziej przegapionych dokonań polskiego rapu. W 2011 roku powrócił z materiałem „Mixtape Przez Małe Esz”.

Emazet – członek Szybkiego Szmalu, najbardziej znany przez niezapomniane projekty zrealizowane wespół z Proceentem – „EP: Emazet i Procent” oraz płytę długogrającą „Jedyneczka”.

Ciech – warszawski raper, wchodzący w skład Szybkiego Szmalu i Benzyny. Przed laty ukazał się jego nielegal stworzony wraz z Małolatem o tytule „Żądło”.

WdoWA – warszawska raperka, bardzo często nazywana przez słuchaczy „Pierwszą Damą Polskiego Rapu”. Jest reprezentantką wytwórni Alkopoligamia.com, w której to ukazał się jej ostatni album pt. „Superextra”.

Numer Raz – jeden z weteranów polskiej sceny rapowej. Autor niezliczonej ilości projektów, kojarzony szczególnie mocno z legendarnym Warszafskim Deszczem.

Szyna – nowy nabytek wytwórni Wielkie Joł rodem z Sosnowca. Obecnie pracuje nad albumem „Ćma Barowa”.

Kamel – raper z Dąbrowy Górniczej, działający w różnych rolach w polskim rapie od wielu lat. W 2012 roku wydał debiutancki album „Droga Kamelita”.

Muflon – warszawiak, będący jedną z największych ikon freestyle'u w Polsce. Zwycięzca imponującej liczby bitew w całym kraju oraz rapowy aktywista.

Siódmy – jeden z trzech raperów tworzących zespół Echinacea, którego krążek pojawił się na rynku w 2011 roku.

Igorilla – raper będący frontmanem grupy Mama Selita oraz częścią składową Polskiego Karate, które wydało w tym roku album o takim samym tytule, robiąc niemałe zamieszanie na naszej scenie.

Kolso – MC znany z grupy Dwóch Warszawiaków. Razem z Igorillą tworzy formację Syrop.

Ero – warszawski raper działający m.in. w składach Bez Cenzury, JWP oraz Północ Centrum Południe. Jego solowy album jest jedną z najbardziej wyczekiwanych rzeczy w polskim rapie.

WSZ – człowiek-instytucja: raper, konferansjer, a także prezenter telewizyjny. W przeszłości nagrywał razem z CNE oraz tworzył Gib Gibon Skład oraz Baku Baku Skład.

Spinache – raper i producent muzyczny, współtwórca legendarnej formacji Thinkadelic. Obecnie działa w obrębie Lavoholics.

Piter Pits – połowa Ortegi Cartel, polskiego składu powstałego w kanadyjskim Montrealu.

O odpowiednią muzykę zadbają DJ Anusz i DJ Abdool. Imprezę poprowadzi Rufin MC.


Co? 6 Urodziny Aloha Entertainment
Gdzie? Klub 55 - ul. Żurawia 32/34, Warszawa
Kiedy? 5.04 , 21:00
Wjazd? 20/25pln

Do każdego biletu za 25 pln dołączony jest mixtejp Proceente "Dzień Z Życia Mistrza Ceremonii" GRATIS! (oferta ważna do momentu wyczerpania zapasów).Bilety normalne oraz VIP (w cenie 100 pln zawarty jest bilet, koszulka DZŻMC Mixtape oraz płyta Proceente "DZŻMC Mixtape") można też rezerwować na www.alohasklep.pl.


Linki:
dołącz do wydarzenia na fb
www.facebook.com/AlohaEntertainment
www.facebook.com/proceente40
www.facebook.com/LysonziDzonson
www.facebook.com/anusz.dj

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 komentarz:

  1. polecam :) http://www.zamnesia.com/vaporizer-portable/808-vapocane.html

    OdpowiedzUsuń