czwartek, 11 kwietnia 2013

19.04 Warszawa: HEMP GRU W STODOLE

19 kwietnia macie niepowtarzalną okazję skorzystać z energii jaką emituje legendarna warszawska grupa HEMP GRU na swoich występach. "Braterstwo Tour 2013" jest największą, najdłuższą i najbardziej oczekiwaną trasą koncertową zespołu, w ramach której raperzy zagrają materiał z ostatniej części "TRYLOGII JLB" - "Braterstwo". Ponadto fani usłyszą kawałki nagrane na przestrzeni wspólnych 15 lat działalności, niejednokrotnie z udziałem gości i zaprzyjaźnionych artystów. Najbardziej rozpoznawalne flow w Polsce, bezkompromisowy styl, nieszablonowe produkcje gwarantują, że ten piątkowy wieczór przejdzie do historii.


19 kwietnia Hemp Gru wystąpi na scenie warszawskiego klubu Stodoła. Wilku WDZ i Bilon BPP zakładając zespół 15 lat temu nie przypuszczali zapewne, że ten dwuosobowy projekt zrodzony na warszawskim Mokotowie wyrośnie na jeden z najistotniejszy zespołów na scenie rap w Polsce. Ich debiut na składance "Hip-Hop'owy Raport z Osiedla", która obecnie nosi miano kultowej, odbił się szerokim echem wśród odbiorców, a szczerość i bezkompromisowość Hemp Gru, którym wyraz dali w kawałku "Na krawędzi", zdobyły serca fanów hip-hop’u. Dopiero jednak po sześciu latach ukazał się ich pierwszy album, „Klucz”, który dziś uznawany jest już za klasyk polskiej sceny hip-hopowej. Kolejne albumy tego dwuosobowego składu z Mokotowa również cieszą się niesłabnącą popularnością. Ostatni krążek „Braterstwo”, wydany w grudniu 2012, zamyka tzw. "Trylogię JLB" (albumy „Jedność”, „Lojalność” i „Braterstwo”). Jego premierę Wilku i Bilon poprzedzili smutną dla wszystkich fanów wiadomością, o zakończeniu działalności zespołu na rzecz rozwijania projektów solowych obu artystów. Organizatorem obecnej trasy, która z pewnością wpisze się wielkimi literami na kartach historii polskiego rapu, jest Agencja Koncertowo Wydawnicza Karrot Kommando.


Co? HEMP GRU
Gdzie? Stodoła - ul. Batorego 10, Warszawa
Kiedy? 19.04 , 19:00
Wjazd? Bilety w cenie: 45 pln - przedsprzedaż oraz 52 pln w dniu koncertu
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);
Sprzedaż internetowa: Ebilet, Ticketpro, Eventim
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza